Meghan Markle vychudnutá ako nikdy predtým. Takto sa na nej podpísali škandalózne obvinenia

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Vojvodkyňu zo Sussexu spozorovali na verejnosti, no fotografie, ktoré ju zachytávajú, ukázali, že niečo nie je v poriadku. Nohy vojvodkyne totiž pripomínajú paličky a jej ruky vyzerajú zostarnuté o desiatky rokov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, 42-ročnú Meghan Markle spozorovali pred pár dňami v Santa Barbare, neďaleko miesta, kde žije s princom Harrym a ich dvoma deťmi, princom Archiem a princeznou Lilibet. Mala na sebe neformálne oblečenie spolu s teniskami a šiltovkou. Jej bežný vzhľad však dopĺňal diamantový náramok, ktorý jej údajne daroval svokor, kráľ Karol.

Foto: profimedia

Nové špekulácie ohľadom kráľovskej rodiny

Princ Harry a Meghan sa od vydania knihy Endgame, ktorá vyvolala v kráľovskej rodine kontroverziu, nevyjadrili. Kniha sa dostala na titulky po tom, ako holandský preklad textu údajne identifikoval kráľa Karola a Kate Middleton ako dvoch členov kráľovskej rodiny, ktorí údajne urobili poznámky o tom, aká tmavá bude farba pleti dieťaťa Meghan a Harryho. Oprah Winfrey sa ich pritom už v roku 2021 pýtala na mená ľudí z kráľovskej rodiny, ktorí mali poznámky na Archieho farbu pleti, no vtedy sa pár rozhodol na otázku neodpovedať, dodávajúc, že toto odhalenie by bolo príliš škodlivé.

Po klebetách o rozvode vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu, neustálemu rozruchu, čo sa týka kráľovskej rodiny a terajších domnienkach spojených s touto knihou, nie div, že všetok ten stres sa mohol na Meghan podpísať. Vojvodkyňa totiž vždy bola známa tým, že si udržiava zdravý životný štýl, a tak vidieť ju takúto vychudnutú, je naozaj šokujúce.

Foto: Profimedia

Najnovšie články