Tento zábavný test osobnosti vám prezradí, akým ste človekom. Stačí, keď si vyberiete jedny dvere

Lucia Mužlová

mindpowernews.com

Chcete o sebe zistiť opäť niečo viac? Na internete sa opäť objavil zaujímavý test osobnosti, ktorý vám prezradí niečo o vás. Samozrejme, tento test berte s rezervou a urobte si ho pre zábavu. Nejedná sa totiž o žiadnu vedeckú štúdiu ani o odborný psychologický test. Odpovedzte si na jednu jedinú otázku. Ktoré dvere by ste si z možností vybrali?

Článok pokračuje pod videom ↓
dveretit
mindpowernews.com

Rozhodnite sa, cez ktoré dvere by ste prešli. Všetky sú odlišné a niečím zaujímavé. Vyberte si jedny a podľa čísla dverí si prečítajte niečo o sebe.

Človek zabávač

Ste veľmi veselý a zábavný človek. Máte radi svetlé a vzdušné veci. Ste tiež veľmi starostlivý a záleží vám na ostatných. Vždy ste ochotný každému pomôcť. V živote dokážete oceniť aj maličkosti, ktoré si navyše veľmi vážite. Radi cestujete a spoznávate nové kultúry. Vo vašej prítomnosti sa ľudia cítia dobre a prijemne. Nebojte sa však požiadať o pomoc svoju rodinu či priateľov. V tomto prípade ide hrdosť bokom.

Máte vo veciach jasno

Ste človek, ktorý má rád veci jednoznačné a jednoduché. Od toho sa odvíja aj váš minimalistický vkus. Nepotrpíte si na luxus, pokojne sa uspokojíte s obyčajnými vecami. Žijete v čistote a jednoduchosti. Čo sa osobného života týka, máte za sebou už niekoľko veľkých splnených cieľov, na ktoré ste patrične hrdý. V pracovnom živote sa môžete taktiež pochváliť niekoľkými úspechmi. Nezabúdajte však ani na svoj osobný rozvoj. Život je o hľadaní rovnováhy. Vybočte zo svojej komfortnej zóny a rozhliadnite sa. Čakajú na vás veľké dobrodružstvá.

Nepredvídateľnosť

Ste človek, ktorého ostatní len veľmi ťažko odhadnú. Tí, čo vás však poznajú bližšie, vás považujú za veľmi zaujímavú osobu. Máte nadanie takmer na všetko. Máte umelecké cítenie, v kuchyni sa vám tiež darí a o práci ani nehovoriac. Vyjadrujete svoje pocity cez rôzne činnosti. Radi pretvárate staré veci na nové. Veľa snívate. Občas by bolo vhodné stáť nohami pevne na zemi a nebyť hlavou v oblakoch. Niekedy ste introvert a užívate si samotu. Skúste sa viac pohybovať v spoločnosti a uvidíte, že vám to pomôže pri kreatívnom myslení a aj celkovo v živote.

Dramatický umelec

Ste mierne dramatická osobnosť so sklonom k umeniu. Ste veľmi kreatívny a rád sa prezentujete prostredníctvom umenia, či už sa jedná o písané slovo, hudbu alebo maľovanie. Často ste však uzavretý sám do seba a samotu si užívate. Svoje problémy a myšlienky si nechávate výlučne pre seba, pretože dôverujete len malému okruhu ľudí. Hlboko vo vnútri ste však svoju rovnováhu našli a podľa toho aj žijete. Skúste sa vonkajšiemu svetu viac otvoriť. Uvidíte, že sa vám ukážu nové a nové možnosti.

Pracovitý a vždy zaneprázdnený človek

dvere1
pixabay.com

Takto by sa dala charakterizovať vaša osobnosť. Vždy máte čo robiť. Ani druhí sa s vami nenudia. Je pre vás dôležité byť súčasťou nejakej sociálnej skupiny a do každej situácie sa vrháte ako vodca. Veci nechávate plynúť tak, ako sú, do deja veľmi neradi zasahujete. Je potrebné, aby ste vedeli relaxovať a zamyslieť sa aspoň na chvíľu nad svojimi potrebami a zdravím. Aj telo si niekedy potrebuje oddýchnuť. Nebojte sa robiť to, čo vás v živote baví a napĺňa. Život nie je o plnení úloh.

Spoľahlivý človek so zmyslom pre detail

Veľmi vám záleží na vzhľade a na tom, čo si o vás myslia druhí. Napriek tomu máte v živote občas chaos, ktorý je najlepšie viditeľný u vás doma. Na poriadok si nepotrpíte. Žiť s tým, že v sebe máte takýto protiklad, svoje druhé ja, je veľmi náročné. Mali by ste sa snažiť prestať byť za každých okolností dokonalým človekom. Oddýchnite si, odhoďte masku dokonalého človeka a buďte tým, kým naozaj chcete byť. Hlavné je, aby ste sa nepozerali na to, čo si o vás myslia ostatní.

Minimalizmus a jednoduchosť

Tak vyzerá aj váš život. Nekomplikujete si ho zbytočnými problémami. Ste veľmi starostlivá osobnosť a vždy dáte prednosť priateľom a rodine. Často ste sentimentálni. Pre rodinu a priateľov urobíte naozaj čokoľvek. Vo svojom živote nedávate seba na piedestál, radšej uprednostníte človeka, ktorý to potrebuje viac. Pamätajte si vždy na to, že váš život je naozaj len váš a môžete ho žiť tak, ako len chcete. Nenechajte sa ovplyvniť tým, že máte na sebe nálepky ako matka, otec, kolega či manželka.

Zábavná a hravá osobnosť

Váš elán spôsobuje to, že vyzeráte, a aj pôsobíte mladšie. V živote nemáte veľa starostí, pretože ste večný optimista. Niekedy máte nižšie sebavedomie a neveríte si, no keď zažijete prvý úspech za odvedenú prácu, cítite veľké zadosťučinenie. Ste veľmi organizovaný človek, no musíte sa naučiť mať rád sám seba. Ak sa budete mať radi, budú vás mať radi aj ostatní. Dovoľte ľuďom vstúpiť do vášho sveta.

Nepredvídateľný človek, ktorý si vždy poradí

dvere2
pixabay.com

Keď niekto potrebuje pomoc, ide priamo za vami. Vy totiž dokážete zariadiť, aby veci fungovali tak, ako majú. Ste dobrý v riešení problémov a radi žijete život bez komplikácií. Veľmi radi pomáhate druhým a vždy ochotne podáte pomocnú ruku. Nezabúdajte však na seba. Tiež ste jedinečná osobnosť, ktorá si zaslúži pozornosť ostatných.

Spoľahlivosť

Na vás sa dá za každých okolností spoľahnúť. Ste stabilný a celistvý človek, ktorý má sám so sebou dávno všetko vyriešené. Preto vás netrápia malichernosti. Zakladáte si na detailoch a kvalite. Máte radi pocit bezpečnosti a istoty. Nič neberiete na ľahkú váhu. Ste kreatívny, no len veľmi ťažko sa dokopete k tomu, aby ste niečo vytvorili, pretože sa bojíte, že by to nikto neocenil. Niekedy máte pocit, že ste jediný človek, ktorý má problémy. Navyše si ich nechávate takmer vždy len pre seba. Nebojte sa odhaliť svoje pravé ja aj pred ostatnými ľuďmi. Každý sa môže niekedy zmýliť, sme predsa ľudia.

Tento jednoduchý test berte ako formu zábavy. Ale predsa, sedí to na vás? Na mňa celkom áno. Odhalili sme vaše skryté charakterové črty? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), prince.org

Najnovšie články