Elena Podzámska predčasne odišla zo psychiatrickej liečebne. Dôvod vás prekvapí

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Známa herečka musela predčasne opustiť psychiatrickú liečebňu. Došlo totiž ku konfliktu, po ktorom sa s ňou už nemaznali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás predtým informovali v článku, 51-ročná herečka Elena Podzámska len nedávno skončila v psychiatrickej liečebni v Pezinku, keďže po náročnom období sama vyhľadala odbornú pomoc. Podľa najnovších informácií Nového času sa tam už herečka však nenachádza. Odišla predčasne, nie však kvôli tomu, že by sa jej stav zlepšil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zažívala náročné obdobie

Eňa skončila na psychiatri po tom, ako si prešla náročným obdobím v osobnom i kariérnom živote. Už dlhšie ju nebolo na televíznych obrazovkách vidieť a jej posledným počinom bol seriál Sestričky, ktorý TV Markíza vysielala do roku 2021.

Pandemické obdobie však sťažilo Eleninu kariéru a s tým sa zhoršovala aj jej psychická pohoda. Ako sme vás informovali v článku, herečka sa nikdy netajila tým, že je psychiatrický pacient, a tak vedela, že je potrebné vyhľadať pomoc. Jej liečenie sa však skončilo predčasne.

Jej odchod zaznamenal fotograf Nového času, hoci sa podľa slov redaktorov snažila odísť nepozorovane. „Sústavne nerešpektovala pravidlá. Preto ju prepustili. Tu sa totiž s nikým nebabrú. Ak nechceš spolupracovať, musíš odísť,“ prezradil zdroj pre Nový čas. Elena tak očividne nerešpektovala nastavený režim, a tak jej neostalo nič iné, než ísť domov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Najnovšie články