Žena zažila šok na kurze plávania pre bábätká. Mamička ju obvinila, že má nevhodné plavky

Kristína Hagarová

Foto: Emily Walker / CC BY-SA

Jedna z najpopulárnejších aktivít s malými deťmi je jednoznačne plávanie alebo kurzy plávania. Deti jednoducho milujú vodu a rodičia milujú, keď sa ich deti bavia. 

Pre väčšinu rodičov to predstavuje naozaj príjemnú aktivitu a čas, ktorý môžu naplno venovať svojim deťom a zráoveň ich vidieť, ako sa zabávajú a učia niečo nové. Jedna mamička však mala veľmi nepríjemný zážitok. Ako informuje portál Mirror, veľmi dobre sa bavila, dokým na jeden hodine nezažila nepríjemné prekvapenie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SWIM LUXE (@swim.luxe),

Nevhodné plavky?

O svojej negatívnej skúsenosti napísala na Reddite. Napísala, že na hodinách bývajú často nielen mamičky, ale aj ockovia, aby svoje deti taktiež videli. Na poslednej hodine, na ktorej bola, ju pri vychádzaní z bazénu zastavila jedna z mamičiek, ktorá jej povedala, že je podľa nej nevhodne oblečená. „Jeden z oteckov prišiel do bazéna, pozdravil sa mi a dali sme sa do reči o deťoch. Keď sa hodina skončila, maželka toho muža si ma odchytila a povedala mi: Vieš, ak chceš naďalej plávať v bazéne s manželmi a oteckami, mala by si sa slušnejšie obliekať,“ napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SWIM LUXE (@swim.luxe),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SWIM LUXE (@swim.luxe),

Môže si na seba dať, čo chce

Najprekvapujúcejšie na tom je, že žena na sebe nemala žiadne tenké bikiny, ale tankini, čo sú dvojdielne plavky, pričom vrchný diel vyzerá ako tieko a spodný diel má vysoký pás. Zverejnila dokonca fotografiu plaviek, ktoré mala na sebe. „Vidieť mi bol akurát tak pásik brucha.“ Žena taktiež prezradila, že bola taká zaskočená, že vôbec nebedela, ako má zareagovať. Ľudia sa však za ňu postavili a povedali jej, že je len na nej, čo bude nosiť, a to aj keby to boli sexi bikiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SWIM LUXE (@swim.luxe),

Samozrejme, hneď sa strhla vlna komentárov o tom, že žena sa očividne cítila ohrozená a potrebovala si ochrániť „svoje teritórium“, teda muža, na ktorého žiarlila. V tomto prípade teda vôbec nejde o plavky, ale skôr o akúsi známku značkovania teritória. Obrázok síce už medzitým vymazala, na predstavu sme uverejnili niekoľko obrázkov, ako tankini vyzerajú.

0
Komentovať