Princ Harry sa plánuje vrátiť na čas do Británie. Meghan a Archie však nepôjdu a toto je dôvod

Hyriaková Kristína

Foto: TASR/AP

Je veľmi nepravdepodobné, že sa Meghan Markle a Archie pripoja k princovi Harrymu v lete, keď sa vráti na chvíľu do Veľkej Británie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Mail, je takmer isté, že princ Harry odcestuje za svojou rodinou po prvý raz, odkedy manželský pár formálne odišiel z kráľovskej rodiny. Hoci ešte všetko nie je uzatvorené, je jasné, že všetko závisí od pandémie a od toho, aké obmedzenia budú v tej dobe platiť. Princ Harry plánuje podľa zdrojov odletieť za kráľovnou, svojím otcom princom Charlesom, bratom Williamom a jeho deťmi.

Bez manželky a syna

Je však takmer jasné, že cestu absolvuje bez svojej manželky Meghan a syna Archieho. Zdroje sa snažia zdôrazniť, že predbežné rozhodnutie Meghan nesprevádzať manžela z osobných a praktických dôvodov a v žiadnom prípade to nemá byť myslené akok urážka. Ľudia si to však vysvetlili po svojom. Očakávalo sa, že dvojica sa zúčastní na hlavných kráľovských udalostiach v júni, pri príležitosti narodenín kráľovnej aj jej manžela princa Philipa.

Dôležitý rok

Tento rok by sa mala taktiež odhaliť aj dlhoočakávaná socha princeznej Diany. V Británii však podľa zdrojov panuje zvláštna nálada, ktorá súvisí práve s tým, že účasť Harryho a Meghan na rodinných udalostiach je nevyhnutná. Harry, Meghan a Archie odišli z Británie v novembri 2019, žili najskôr v Kanade, a potom v Kalifornii. Archie od svojich šiestich mesiacov nevidel osobne žiadneho zo svojich príbuzných z Veľkej Británie.

Mnohí tiež však hovoria, že ak Meghan nepríde, ušetrí tým mnohým ľuďom problémy, pretože médiá budú sledovať každý krok a očakávať drámu, ktorá by mohla prísť.

Najnovšie články