Z týchto súm sa vám zakrúti hlava! Najdrahšie celebritné rozvody všetkých čias, ktoré sa zapísali do histórie

KatkaR

Rozvodové konanie síce nikdy nie je príliš príjemnou záležitosťou, no keď naň príde, obaja partneri sa väčšinou snažia prežiť ho čo najpokojnejšie, bez väčšej finančnej či emočnej ujmy. Ako to však býva, v celebritných kruhoch sa často stretávame s príkladmi, ktoré nás dokážu šokovať – či už nedokážeme pochopiť dôvod rozpadu manželstva, spôsob ich vzájomného jednania, vystupovanie v médiách alebo nekresťanské čiastky peňazí, ktoré do rozvodu investujú. Rozhodli sme sa pozrieť práve na poslednú zmienenú oblasť a varujeme vás, že pohľad na niektoré sumy je prinajmenšom zarážajúci.

Mike Tyson a Robin Givens

Cena rozvodu: 8 miliónov €

Už po krátkych ôsmich mesiacoch spoločného nažívania sa Mike a Robin rozhodli ukončiť svoje manželstvo. Tysonova exmanželka sa síce vyjadrila, že bývalého profesionáleno boxera si nebrala kvôli jeho peniazom, avšak na verejnosti sa objavili špekulácie tvrdiace opak.

Jennifer Lopez a Cris Judd

#SleazeFeed: Jennifer Lopez's Ex-Husband Cris Judd Performs on 'American Idol' Finale http://dlvr.it/L0mPxx | via Yahoo.com

Gepostet von Hitz FM – Philippines' No.1 Hit Music Station am Freitag, 8. April 2016

Cena rozvodu: 11 miliónov €

V roku 2002 ja Jennifer rozviedla so svojím manželom po menej než roku manželstva. Párik sa spoznal pri nakrúcaní Jenniferinho videoklipu “Love Don’t Cost a Thing“, čo v preklade znamená “Láska nič nestojí“. V prípade tohto páru a 11 miliónov investovaných do ich rozvodu je to teda trochu irónia.

Lance Armstrong a Kristin Richard

Success brought Lance Armstrong great wealth and notoriety, so when he and Kristin Richard divorced in 2003, biographer Daniel Coyle reported that it cost Armstrong $14 million.

Gepostet von The Sports Business Industry. am Samstag, 5. September 2015

Cena rozvodu: 11 miliónov €

Armstrong sa s Kristin spoznal v čase, keď bojoval s rakovinou semenníkov. Kristin odišla z práce a odsťahovala sa s ním do Francúzska, kde Lance počas ich manželstva päťkrát vyhral Tour de France. Párik bol rozvedený v roku 2003.

Donald Trump a Ivana Trump

The Most Expensive Divorce Settlements: Donald & Ivana Trump – $25 MillionAt 30, Donald Trump married his first wife,…

Gepostet von My Publicist am Sonntag, 4. Februar 2018

Cena rozvodu: 16 miliónov €

Súčasný prezident Spojených štátov amerických bol predtým, než si vzal Melaniu, už dvakrát ženatý. Jeho prvé manželstvo s Ivanou Trump skončilo v roku 1992, a to najmä kvôli klebetám o jeho aférke s Marlou Maples, ktorú si vzal rok po rozvode s Ivanou. Donald a Ivana majú spolu 3 deti.

Mick Jagger a Jerry Hall

Jerry Hall and Mick Jagger.

Gepostet von Immortal Beauties am Freitag, 2. Juni 2017

Cena rozvodu: 20 miliónov €

Spevák Rolling Stones a supermodelka Jerry Hall sa zosobášili v Indonézii v roku 1990, po dlhých 13 rokoch vzťahu. O 9 rokov neskôr však vyšlo na porvch, že Jagger má nemanželské dieťa s brazílskou modelkou, čo bol pre Jerry dôvod na podanie návrhu na rozvod. Neskôr sa stala manželkou Ruperta Mudrocha.

Alex Rodriguez a Cynthia Scurtis

https://www.facebook.com/CaliforniaScoop/photos/p.258104147976866/258104147976866/?type=1&opaqueCursor=AboRiwf8jVFoLjc53Sfq2m5AN-ZFxq0q_JepuYvHyVPhPsPS5GS0jOu7qWJDy8FsKYHx0KZno9LC2W6vgSfLpo3THsAfkx3Wdp2yVoMv9tzh5Xk8gzifqhUqarhL-vntlgLN5sxWRFdaiMM-MemOd7FjajcKW1sfecb-WN8g3Ny3HT2_cqpnYlZr5ExR1TstFaK0feuu5217DImWpuigavQOsd2nCrIrvSg2NO0mfEEuz4TTvCL3878vWotDKoHXO_hDMRwdL-rtNuKHIwSv55mWNKa7l5TwsIttGL260YwXso1FcBtJzLUQDWYZxF3-7UhWcc0_e3f86Oq-9xgxn6zAwXy-zbw1D-YzhtHqTl1QcZm8MUFLzxwARGnZu1u2p3vzi2Kca5wRcX1kJkUH9xsXk-77SjelamuAoaGmaMqFGucxYBtz4VV1D2jL81F9A43kQdkliNAZtwFKdb6AZkZW&theater

Cena rozvodu: 21 miliónov €

Scurtis podala žiadosť o rozvod s hviezdou Yankees v roku 2008, po 6-ročnom manželstve. Podľa zdrojov si Alexova manželka nárokovala nielen na ich takmer 10-miliónovú rezidenciu na Floride, ale tiež na podiel z jeho približne 23-miliónového zisku za sezónu.

Hulk Hogan a Linda Claridge

Linda Hogan blasts Hulk Hogan: You lost everything, even your soul http://wrestlingnews.co/linda-hogan-blasts-hulk-hogan-you-lost-everything-even-your-soul/

Gepostet von Wrestling News am Freitag, 11. März 2016

Cena rozvodu: 24 miliónov €

Po správach o aférke profesionálneho wrestlera, ktoré sa objavili na verejnosti, podala Linda žiadosť o rozvod a Hulkovi v jednom z interview odkázala: “Mávnutím ruky si zničil naše 25-ročné manželstvo a našu rodinu… moju dôveru, moju lásku, moju budúcnosť, našu budúcu rodinu s vnúčatami, prázdniny, svadby, životy našich detí, domovy, ich schopnosť veriť, naše úbohé zvieratá, priateľov, susedov, svoju kariéru, financie, dôchodok, svoj odkaz, svoju reputáciu, svoje zdravie… aj svoju dušu. Stratil si všetko.“

Michael Douglas a Diandra Luker

View this post on Instagram

#michaeldouglas#diandraluker#90s

A post shared by love/hollywood (@lovehollywoodlove) on

Cena rozvodu: 36 miliónov €

Držiteľ Oscarov si Diandru, dcéru austrálskeho diplomata, vzal, keď mala iba 19 rokov. Žiadosť o rozvod manželstva podala v roku 1995 a dostala polovicu Douglasovho majetku.

Paul McCartney a Heather Mills

The Most Expensive Divorce Settlements: Paul McCartney & Heather Mills – $48.6 MillionPaul McCartney and Heather Mills…

Gepostet von My Publicist am Sonntag, 4. Februar 2018

Cena rozvodu: 40 miliónov €

Iba štyri roky manželstva si stihli užiť Paul a Heather do roku 2006, kedy ich spoločná cesta životom skončila. Okrem krásnej sumy, ktorú si Heather odniesla z rozvodového konania, musí McCartney platiť ďalších takmer 57 000€ na ich spoločnú dcéru Beatrice.

James Cameron a Linda Hamilton

Did you know? 1. James Cameron (Terminator Creator and Director of the first two movies) and Actress Linda Hamilton…

Gepostet von The Terminator FANS am Montag, 25. Dezember 2017

Cena rozvodu: 40 miliónov €

Cameron a jeho manželka spolu pracovali v Hollywoode. Klebety o aférke medzi režisérom Titanicu a herečkou z tohto filmu viedli Lindu k podaniu návrhu na rozvod, ktorý jej okrem slobody vyniesol aj polovicu Cameronovho majetku.

Madonna a Guy Ritchie

Madonna said WHAT about her ex-hubby Guy Ritchie?! http://mtvne.ws/CnX8uX

Gepostet von MTV UK am Mittwoch, 11. März 2015

Cena rozvodu: 61 – 74 miliónov €

Informácie o multimiliónovom rozvode sa na verejnosť dostali v roku 2008, kedy sa speváčka a režisér rozhodli svoje spoločné nažívanie ukončiť po iba takmer 8 rokoch. Ritchie tvrdil, že život s Madonnou mu miestami pripomínal telenovelu, no podľa Madonny mohlo za krach ich manželstva najmä to, že sa z ich vzťahu vytratila vášeň.

Kevin Costner a Cindy Silva

Kevin Costner married Cindy Silva in 1978 to1994

Gepostet von Kevin Costner Europe am Dienstag, 20. Mai 2014

Cena rozvodu: 65 miliónov €

Po 16-tich rokoch manželstva dostal Kevin od svojej manželky ultimátum – tá totiž nezniesla účinkovanie svojho manžela v rôznych sexy rolách. “Musel som ich buď prestať hrávať alebo som mal skončiť vo filmovom biznise,“ zdôveril sa blízkym priateľom. Keďže Kevin si vybral filmy, pár sa rozviedol v roku 1994.

Harrison Ford a Melissa Mathison

Harrison Ford’s ex-wife, Melissa Mathison dies at 65Melissa Mathison, the screenwriter best known for her work in…

Gepostet von Happenings Mediang am Donnerstag, 5. November 2015

Cena rozvodu: 69 -95 miliónov €

Herec s nezameniteľným sexepílom sa s Melissou spoznal v roku 1979 a vzal si ju o 4 roky neskôr. V roku 2000 však začali manželské problémy, keďže Ford sa mal v tom čase vídať s mladšou ženou. Napriek ich snahe dostať sa cez to, sa im to nepodarilo a pár bol rozvedený v roku 2004.

Angelina Jolie a Brad Pitt

https://www.instagram.com/p/BbwQKtIlnjw/?taken-by=brangelinanews

Cena rozvodu: 81 miliónov €

Na oficiálny rozvod najslávnejšieho celebritného páru sa ešte stále čaká. Síce od septembra 2016 žijú oddelene a Brad ponúkol Angeline 81 miliónov €, nič ešte nie je ukončené.

Steven Spielberg a Amy Irving

Steven Spielberg y Amy Irving

Gepostet von Antonio Abad Pérez Benítez am Donnerstag, 20. Februar 2014

Cena rozvodu: 81 miliónov €

Pár požiadal o rozvod manželstva v roku 1994, avšak kalifornský sudca odmietol akceptovať predmanželskú zmluvu, vďaka ktorej mala Amy zbohatnúť o 81 miliónov eur, pretože zmluva bola naškrabaná na servítke. “Počas manželstva so Stevenom som sa cítila ako manželka politika,“ priznala Amy.

Tiger Woods a Elin Nordegren

Tiger Woods' Ex-Wife Elin Nordegren Lists Palm Beach Mansion for $50 Million – New York Daily News#news #NewYork #dailynews #Lifestyle See more Click HERE https://goo.gl/onZCaM

Gepostet von New York DailyNews am Dienstag, 13. März 2018

Cena rozvodu: 89 miliónov €

Americký golfista sa priznal k niekoľkým mimomanželským aférkam a pár bol preto po 6-tich rokoch spoločného života v roku 2010 rozvedený.

Neil Diamond a Marcia Murphey

The Most Expensive Divorce Settlements: Neil Diamond & Marcia Murphey – $150 millionNeil Diamond and Marcia Murphey…

Gepostet von My Publicist am Sonntag, 4. Februar 2018

Cena rozvodu: 121 miliónov €

Spevákov 242-miliónový majetok bol rozdelený medzi neho a jeho manželku Marciu v roku 1995, kedy sa tento pár rozhodol ukončiť spoločnú cestu životom. Partneri boli svoji dlhých 25 rokov a Neil za krach ich manželstva obviňuje seba.

Michael Jordan a Juanita Vanoy

On This Day: September 2nd, 1989.NBA basketball star Michael Jordan married Juanita Vanoy at the Little White Chapel…

Gepostet von On This Day History am Samstag, 2. September 2017

Cena rozvodu: 136 miliónov €

Basketbalová hviezda si Juanitu vzala za manželku počas svojej druhej sezóny, v roku 1989. Už v roku 2002 sa objavili prvé klebety o tom, že tento pár pravdepodobne končí, no vtedy sa cez svoje problémy dokázali dostať a svojmu vzťahu dali šancu na ďalšie 4 roky. V roku 2006 sa však oficiálne rozviedli.

Mel Gibson a Robyn Gibson

The Most Expensive Divorce Settlements: Mel Gibson & Robyn Moore – $425 MillionDuring the late 70’s, Mel Gibson is…

Gepostet von My Publicist am Sonntag, 4. Februar 2018

Cena rozvodu: 343 miliónov €

Po 31 rokoch spoločného života boli Mel a Robyn rozvedení, keďže slávny herec bol zatknutý za jazdu pod vplyvom alkoholu. Ich vzťah nedokázalo zachrániť ani 7 spoločných detí.

Rupert Murdoch a Anna Mann

ONE MORE EXPENSIVE DIVORCERupert and Anna Murdoch, $1.7 billionMurdoch divorced his second wife of 31 years, Anna,…

Gepostet von Jayaseelan Muringayil am Freitag, 4. April 2014

Cena rozvodu: 1,4 miliardy €

Tak, a dostávame sa k najdrahšiemu rozvodu všetkých čias. Austrálskeho mediálneho magnáta stál rozvod s manželkou Annou Mann približne 1 373 404 000 €, pričom takmer 89 miliónov jej vyplatil v hotovosti. Zaujímavosťou je, že Murdoch si už 17 dní po rozvode s Annou vzal inú ženu.

Pozri aj: TOP 7 trikov od žien v domácnosti, ktoré vám uľahčia jarné upratovanie. Vďaka bodu č. 3 sa moje okná lesknú ako ešte nikdy predtým

Katuš, redbookmag.com

Najnovšie články