Ona že bude mať o chvíľu 60? Svetoznáma herečka sa ukázala v miniatúrnych bikinách a ľudia neveria vlastným očiam

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Hoci my na Slovensku zápasíme so snehom, známa herečka si užíva slnečné počasie v plavkách. Najmä nedele trávi opaľovaním a najnovšie sa rozhodla ukázať, ako to vyzerá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Women’sHealth, 57-ročná herečka Salma Hayek sa rozhodne nemusí hanbiť za svoje telo. Nedá sa poprieť, že herečka je známa svojím sebavedomím a vyzliecť sa do bikín jej nikdy nerobilo problém. A s tým, aké má vypracované brucho a dlhé nohy, sa ani nemá dôvod skrývať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Ukázala sa v bikinách

V slnečnú nedeľu sa Salma rozhodla zhodiť oblečenie a nachytať bronz. V žltých kvetovaných bikinách navyše aj zapózovala pred fotoaparátom a fotku následne zverejnila na svoj profil na sociálnej sieti. Do popisu jednoducho napísala #slnečnánedeľa a viac slov ani nebolo potrebných, keďže práve ona púta všetku pozornosť.

Ľudia ju hneď začali obdivovať a dokonca jej písali, že je najkrajšou ženou na svete. „Vyzeráš, akoby si sa pokúšala splynúť. To sa ti však nepodarí, keďže žiariš a si neskutočne sexy. Nádhera,“ odkazuje jej fanúšička. Pridali sa, samozrejme, aj muži a jeden napríklad odkázal: „Všetky mladšie ženy sledujte! Takto to má vyzerať!“

A čo je vlastne Salminym tajomstvom, keď ide o jej vzhľad? V minulosti priznala, že rovnako dôležitý, ako cvičenie, je pre ňu správny postoj. „Pracujem so ženou v Londýne, ktorá ma naučila držať telo tak, aby sa svaly aktivovali po celý deň,“ priznala herečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Najnovšie články