Chcete sa podobať na vojvodkyňu Kate Middleton a vyzerať vždy dokonale? Potom musíte poznať tieto triky

Lucia Horáková

Manželka princa Williama, vojvodkyňa z Cambridge je preslávená svojím vynikajúcim vkusom a nemožno ani len zapochybovať, že patrí medzi jednu z najštýlovejších dám na kráľovskom dvore. Vďaka jednoduchým trikom si dokonca môže dovoliť obliecť to isté oblečenie aj niekoľkokrát.

Už viackrát sa Kate objavila na verejných podujatiach v tých istých šatách, a i keď si môže dovoliť meniť svoje outfity každý deň, zvykne siahnuť aj po kúskoch, ktoré už kedysi na sebe oblečené mala. Aj toto je dôvod, prečo ju Briti tak veľmi milujú a právom ju považujú za módnu ikonu súčasnej doby.

Pozrite, akými jednoduchými trikmi dokáže zaujať na verejnosti aj v rovnakých kúskoch.

Zelené šaty

Kate si obliekla rovnaké šaty pri príležitosti osláv Dňa sv. Patrika v rokoch 2012 a 2013, pričom ich v jednom prípade skombinovala s čiernym rolákom, rukavicami a čiernymi hrubšími pančuchami. Vznikol tak pôsobivý outfit i napriek tomu, že šaty už kedysi oblečené mala.

https://www.instagram.com/p/BnPC-tmBpqO/?tagged=katemiddletonstyle

Modré šaty

Elegantné modré šaty predviedla vojvodkyňa taktiež viackrát, jedine čo spravila bolo, že počas jednej príležitosti k nim skombinovala aj štýlový klobúk.

Tmavé kabáty

Manželke princa Williama nechýbajú v skrini ani tmavé kúsky, ktoré sa snaží pri opakovanom používaní zdobiť rôznymi doplnkami a klobúkmi.

View this post on Instagram

كيت و لباس هاي تكراري طي سال ها شما هم لباساتونو بعد چند سال مي پوشين ؟؟؟ فكر كنم حس خوبي باشه ازم وقتي بعد از مدت ها يه لباسو دوباره ميپوشه براي ديدن عكس هاي بيشتر از خاندان سلطنتي كشور هاي اروپايي ميتونين پيج هاي زير را فالو كنين @lebas.saltanati @lebas.saltanati @lebas.saltanati بهترين پيج براي انتخاب حلقه و جواهرات نامزدي و عروسي @halghe.irr @halghe.irr @halghe.irr #تاج #جواهر #سلطنتي #ميدلتون #حلقه #ازدواج #طلا #ازدواج #نامزدي #tiara #gold #jewellery #middleton #kate #katemiddletonlook #katemiddleton #kateupton #katemiddletonstyle #katemiddletonfashion

A post shared by جواهرات و لباس و مدل مو (@euro_monarch) on

Bledé čipkované šaty

Štýlové šaty si vojvodkyňa obliekla na slávnostnú udalosť v roku 2012 a potom zase v roku 2014. Kým v jednom prípade zažiarila v šatách bez opasku, v druhom ich doplnila práve béžovou stužkou okolo pásu, ktorý im dodal na ešte väčšej elegancii.

Červené šaty

Kate veľmi rada nosí šaty červenej farby, ktoré ju rozžiaria a pridajú jej ešte na väčšej príťažlivosti a elegancii. Okrem toho sa červená výborne kombinuje s čiernymi doplnkami, v jednom prípade k nim dokonca zvolila čierny opäť rolák.

Zmena účesu

I keď sa niektoré outfity veľmi nedajú dozdobiť doplnkami, ako bol prípad týchto vkusných šedých šiat, vojvodkyňa aspoň obmieňa účes, kabelky či topánky.

Pozri aj: AKTUÁLNE: Úspešná slovenská herečka sa stala dvojnásobnou mamou. Ukázala fotku a poznáme aj meno dieťatka

Lucy, adme.ru

Najnovšie články