Svetoznámy herec Mel Gibson našiel životnú lásku až po päťdesiatke. Dokazuje, že šťastie môžete nájsť aj vo vyššom veku

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Známy herec našiel svoju životnú lásku v pokročilom veku a neváhal. Hoci mal zlomené srdce po rozvode, opäť našiel lásku a založil si s ňou rodinu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, Mel Gibson stretol svoju o 34 rokov mladšiu partnerku vo veku 58 rokov. V tom čase mal za sebou jedno neúspešné manželstvo, ktoré trvalo 26 rokov, no stále nestrácal nádej, že na neho na svete čaká niekto ďalší. S Rosalind Ross sa stretol v roku 2014 a odvtedy ich vzťah klape bez problémov. A hoci sa nájdu kritici, ktorí tvrdia, že majú medzi sebou až príliš veľký vekový rozdiel, oni im odkazujú, že sú šťastní.

Foto: profimedia

Spojila ich práca

Rosalind Ross podpísala zmluvu, aby sa podieľala na písaní scenára pre Melovu spoločnosť, a tak sa ich osudy pretli. V roku 2014 sa Rosalind ocitla na služobnej ceste na Melovom ranči v Kostarike, a vtedy sa začala ich romantická cesta. Po čase strávenom v Kostarike sa dobrodružné duo, vtedy 24-ročná Rosalind a 58-ročný Mel, vydalo na romantickú eskapádu do Panamy. Od tej chvíle sa zdali byť nerozluční. Krásna scenáristka a režisérka tiež sprevádzala herca na výlete do Sydney a dokonca ho navštívila na pľaci, keď natáčal Hacksaw Ridge.

Založili si rodinu

Najnovšie články