Poznáte svoje najhoršie a najlepšie vlastnosti? Škorpión je výbušný a Panny dostanú v živote všetko, čo chcú

Lucia Mužlová

Každý z nás sa narodil v inom znamení, a teda aj každý z nás má inú povahu či vlastnosti. Ak by sme však boli všetci rovnakí, potom by na tomto svete nebola žiadna zábava, nie? Každý z nás má svoje silné a slabé stránky, každý z nás má svoje klady či zápory. A toto sú jedny z tých najlepších a najhorších vlastností každého znamenia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ktoré sú tie vaše?

Baran (21.3 – 20.4)

Ľudia narodení v tomto znamení sú prirodzene optimistickí. Zo života majú radosť, svet vidia v tom pozitívnom svetle a túto vlastnosť im nemôže nikto len tak vziať. Naopak, najhoršie na ich povahe je to, že dokážu aj veľmi rýchlo vybuchnúť a nazlostiť sa – aj takmer kvôli ničomu.

Býk (21.4. – 20.5.)

Najlepšou vlastnosťou každého Býka je lojalita. Títo ľudia dokážu byť poriadne lojálni a vždy stoja pri tých, ktorí to potrebujú. Môžete si byť istí, že ľudia narodení v tomto znamení vás určite nesklamú či nepodrazia. A jedna z ich najhorších vlastností? Niekedy sú až príliš zahľadení do seba a pozabudnú si pritom všímať aj ostatných.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Ak ste sa narodili v znamení Blížencov, potom ste pravdepodobne veľmi energický a entuziastický človek. Snažíte sa užívať si svoj život naplno, ste neustále v pohybe a vyhľadávate miesta, kde to žije. A naopak, vaša nie práve najlepšia vlastnosť je to, že niekedy to hráte na dve strany a v klebetách ste ako doma.

unsplash.com

Rak (21.6. – 22.7.)

Nie je znamenia, ktoré by bolo starostlivejšie, ako práve Rak. Záleží im na ostatných, záleží im na tom, aby sa ostatní cítili dobre a o všetko a všetkých sa vždy postarajú najlepšie, ako len vedia. A tá najhoršia vlastnosť? Sú veľmi emocionálni a niekedy sa stáva, že nad sebou úplne stratia kontrolu a nechajú, nech ich ovládajú emócie.

Lev (23.7. – 22.8.)

Každý človek narodený v tomto znamení má veľmi charizmatickú a priateľskú povahu. Ľudia väčšinou radi trávia čas v ich prítomnosti, pretože sa okolo nich cítia dobre a vždy je s nimi tá správna zábava. Čo však nepatrí medzi tie najlepšie vlastnosti je to, že niekedy vedia byť poriadne impulzívni a nedokážu to ovládať, čo ich môže dostať do mnohých problémov.

Panna (23.8. – 22.9.)

Ak je vaším znamením Panna, potom máte pravdepodobne talent takmer na všetko. Všetko, čoho sa chytíte, vám ide od ruky, ste poctiví a cieľavedomí a neexistuje vec, s ktorou by ste si nevedeli rady. A tak trochu s tým súvisí aj zlá vlastnosť, ktorou je príliš veľká sebakritika. Ste kritickí aj na ostatných, čo nie je vždy práve najlepšie, lenže rovnako ste tvrdí aj na seba.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Najlepšou vlastnosťou je jednoznačne to, že ľudia s týmto znamením dokážu nájsť rovnováhu vo všetkých aspektoch života. Vždy dokážu prísť s nejakým správnym riešením, vždy si dokážu veci zariadiť tak, aby to bolo pre každého a hlavne pre nich najlepšie. No ich najhoršou vlastnosťou je nerozhodnosť. Je to tak trochu paradox, ale naozaj, ľudia s týmto znamením dokážu byť niekedy poriadne nerozhodní.

Škorpión (23.10. – 22.11.)

Ľudia narodení v tomto znamení sú plní vášne a zápalu. Ak sa nadchnú pre nejakú vec, potom neexistuje nič, čo by ich dokázalo zastaviť. A čo je najlepšie, ich nadšenie dokáže byť poriadne nákazlivé. Na druhej strane sú však aj pekne náladoví a niekedy je ťažké stíhať vnímať, v ktorej nálade sa momentálne nachádzajú.

unsplash.com

Strelec (23.11. – 21.12.)

Ľudia narodení v tomto znamení sú zväčša nezávislí. Sú samostatní a nepotrebujú ostatných na to, aby niečo dokázali. Medzi ich zlé vlastnosti sa však radí napríklad aj to, že niekedy ostatným môžu pripadať chladní – nie vždy totiž dokážu prejaviť svoje emócie.

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Ak ste narodení v znamení Kozorožca, potom ste predurčení k úspechu. Ste veľmi vynaliezavý tvor, ktorý sa nikdy neuspokojí s málom. Tvrdo pracujete až dovtedy, kým konečne nedosiahnete to, čo chcete. Na druhej strane ste ale tiež veľmi tvrdohlavý a vždy musí byť po vašom. Neradi robíte ústupky a kompromisy.

Vodnár (21.1. – 19.2.)

Jednou z najlepší vlastností tohto znamenia je práve ľudskosť. Ste k ostatným milí, nápomocní, zhovievaví a lepšie, než ktokoľvek iný chápete, že všetci sme len skrz-naskrz ľudia. No na druhej strane ste tiež celkom vyberaví a ani rýchle rozhodovanie nepatrí medzi vaše silné stránky.

Ryby (20.2. – 20.3.)

Ak ste narodený v znamená Rýb, potom máte obrovskú predstavivosť. Ste veľmi kreatívny človek a niekedy máte nápady, akoby ste boli génius. Sú inovatívne, prekvapivé, rozumné a dobré. Vaša zlá vlastnosť spočíva v tom, že často si beriete slová iných až príliš k srdcu, a to aj vtedy, keď vôbec neboli myslené osobne.

unsplash.com

Pozri aj: Aká najväčšia prekážka vás v živote čaká? Zistite to podľa vášho znamenia

simplecapacity