3 ZLATÉ PRAVIDLÁ, ktoré by ste mali dodržiavať ak chcete, aby bol váš sexuálny život vynikajúci aj po rokoch

Lucia Mužlová

Zlé vibrácie môžete chytiť aj od kamarátok. Stačí, aby sa jedna o trošku viac sťažovala na svojho muža a už máte v hlave zavŕtaného malého červíka, ktorý vám nedá pokoj. Tieto situácie myslím všetky dobre poznáme. Dnes sa pozrieme na tri zlaté pravidlá zdravého sexuálneho života, ktoré by ste mali poznať, a ktoré vám pomôžu sa obrniť práve pred negatívnymi pocitmi a myšlienkami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Sympatizujte, empatizujte, ale neprenášajte to na seba

pixabay

Ak vám vaša priateľka pri káve horlivo vysvetľuje, aké chyby má jej manžel a aké je s ním všetko hrozné, počúvajte ju, prikývnite ak súhlasíte, podporte ju, no v žiadnom prípade jej pocity neprenášajte na váš vlastný vzťah. Nezačnite hneď „nadávať“ aj na toho svojho. Nekrivdite mu. Skúste namiesto toho priateľke poskytnúť dobré rady. V opačnom prípade to bude čím ďalej tým viac nahlodávať aj váš vzťah.

Majte svoje vlastné štatistiky

pixabay

Ako často mať sex? To je otázka, ktorú si kladú zrejme všetci. Je raz za mesiac málo? Je trikrát do týždňa veľa? Úprimne, vykašlite sa na všetky štatistiky. Vytvorte a majte svoje vlastné. Len vy a váš partner viete, čo vám najviac vo vzťahu a v posteli vyhovuje. Do sexu sa nemôžete nútiť a nemôžete nútiť ani partnera len kvôli tomu, že niekto iný vám povedal, že ideálna je frekvencia 5-krát do týždňa.

Trávte čas so šťastnými pármi

pixabay

Čo je lepšie? Stretávať sa na káve pravidelne s priateľkami, ktoré na svojich mužov len frflú, alebo usporiadať večeru pre páry, ktoré sú naozaj šťastné a viesť plodné diskusie o živote, kultúre, športe a rodine? Snažte sa viac stretávať s ľuďmi, ktorí rešpektujú jeden druhého a majú v sebe stále iskru. Takéto prostredie nabudí pozitívnou energiou aj vás a vášho partnera.

Pozri aj: „Nikdy pre mňa nebola konkurenciou a rozvod ma vôbec neprekvapuje.“ Toto je tvrdá reakcia Angeliny Jolie na udalosti zo života herečky Jennifer Aniston

Lucia M, redbookmag.com