Katarína Knechtová tehotná nie je, robila si obyčajnú reklamu. O čo vlastne išlo?

Lucia Mužlová

Foto: Profimedia

Včera sme vás informovali o tom, že speváčka Katarína Knechtová je tehotná. Na svojom Instagrame totiž zverejnila fotografiu, na ktorej si drží väčšie bruško. Vo večerných hodinách však pridala ďalšiu fotografiu.

Fanúšikov však skôr zmiatla a niektorých aj nahnevala. Na svojom instagramovom poste informovala o tom, že netušila, akú lavínu to spustí. To je však trochu slabá výhovorka, keďže médiá bežne o podobných správach informujú okamžite, ako influenceri na Instagrame zverejnia podobnú fotografie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarina Knechtova (official) (@katarinaknechtovaofficial) on

K tehotenstvu jej blahoželali aj takí známi ľudia ako Miro Žbirka, Kvetka Horváthová či Emma Drobná. Podľa informácií TV Markízy od speváčky chceli vyjadrenie, no ona celý deň neodpovedala na telefonáty ani správy. Následne zverejnila fotografiu, pod ktorou napísala, že ju nikto ani len nekontaktoval, aby si správu overil.

„Evanjelium podľa Jána: Blahoslavení tí, čo nevideli, a uverili…”. Ani vo sne by mi nenapadlo, že vyhodím foto a spustí sa lavína, vlastne šialenstvo… A najvtipnejšie na tom je, že do hodiny to vyhodili mnohé slovenské a české médiá ako tutovku, bez toho, aby si to niekto vôbec overil. Mrzí ma to len kvôli ľuďom, ktorí mi to priali a tešili sa, ale aj kvôli tým, ktorí mi to neprajú a vlastne mi neprajú nič.
Chcem touto skúsenosťou poukázať na jednu veľmi dôležitú vec. Všetci sa stávame povrchnými, nejdeme do hĺbky, konzumujeme, súdime…Nevieme sa zorientovať, nevieme správne zadefinovat, čo je pravda a čo je len manipulácia…

Nevieme, čomu veriť. Takže: Dieťa nečakám. Čakám ale na 3 dôležité veci, ktoré sa ma v najbližšej dobe bytostne týkajú a verím, že toho budete všetci súčasťou. Prvá sú voľby. Potrebujeme zmenu. Všetci. Čo postráda vývoj, odumiera. Nedovoľte, aby sme postupne odumierali spolu so…Nezaslúžime si to!!! Druhá je môj nový singel #takisme – duet s úžasným muzikantom a tretia je môj novy album, v ktorom odhalím ďalšie dôležité posolstvo pre nás všetkých, pre túto krajinu. A na záver moje vlastné evanjelium: ďakujem všetkým, čo neverili, ale pochopili…Stále vaša KK.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarina Knechtova (official) (@katarinaknechtovaofficial) on

Celé „tehotenstvo“ bolo teda vymyslené a jednalo sa len o marketingový ťah. Či sa podaril alebo nie necháme na posúdenie.

0
Komentovať