18 geniálnych tipov a trikov, ktoré by mala poznať každá žena. Nápad č. 12 mi úplne zmenil život!

Michaela

Viete si predstaviť, že by existoval šikovný trik na takmer každú drobnosť? Všetky dôverne poznáme situácie, kedy sa kamsi ponáhľame, všetko je ako má byť, avšak sa čosi prihodí, všimneme si nejakú chybičku na oblečení, na mejkape, vlasoch… Najradšej by sme boli, keby sme mali čarovný prútik a šmahom ruky, bez námahy by bolo znova všetko v poriadku. Viete však, že existuje naozaj neúrekom takýchto trikov? Trikov, ktoré vedia zachrániť naozaj mnohé nepríjemné situácie.

pixabay.com

Všetky rady chodíme ku kaderníčke, avšak ak si vlasy farbíme už dlhšie a pravidelne nás hnevajú odrastajúce korienky, máme pre vás naozaj šikovný tip. Použite maskaru! Pokiaľ, samozrejme, nemáte blond vlasy.

Nečakané rande, neplánovaná dámska jazda či jednoducho túžba po rýchlych vlnách. Čo s tým? Zaobídete sa aj bez nátačiek. Skúste si vlasy navlhčiť, skrútiť ich a jednoducho ich tak vyfénovať a následne zalakovať.

pixabay.com

Ďalšou možnosťou, ako si vykúzliť šikovné vlny, je aj použitie ceruzky a žehličky. Ako? Obtočte vlasy okolo ceruzky a a prežehlite.

Často vám elektrizujú vlasy, keď si ich češete? Skúste na kefu či hrebeň „nastoknúť“ obrúsok a je po probléme.

pixabay.com

Čo so žmolkami na oblečení? S týmito nepríjemnými chuchvalcami vám hravo pomôže obyčajná žiletka.

Niektoré máme to šťastie a vlasy nám vydržia čisté dlhšie, niektoré ich máme mastné hneď na druhý deň. Ak zvyknete používať ako alternatívu suchý šampón a došiel vám, prípadne si teda nestíhate zmyť vlasy, vyskúšajte obyčajný škrob.

pixabay.com

Snáď všetky túžime po objeme vlasov ako z reklamy. Častokrát je však nemožné ho dosiahnuť… Alebo je, ale so 14 prípravkami. Alebo nie? Skúste si vlasy jemne natupírovať zubnou kefkou, avšak nie tou, ktorú používate.

pixabay.com

Potrebujete vyžehliť zákerné miesta na košeli? Rukávy alebo golier hravo vyžehlíte žehličkou na vlasy.

Ak túžite po dlhých hustých mihalniciach, ich rast podporíte najlepšie levanduľovým olejom. Dajte si však bacha, aby sa nedostal do priameho kontaktu s očami.

pixabay.com

Namaľovať si rovnaké očné linky je snáď nemožné. Skúste si pomôcť páskou alebo leukoplastom, ktorý si nalepíte pozdĺž spodnej línie oka a dokonalú linku máte raz-dva.

Ak sa vám však pri maľovaní podarila malá nehoda, poľahky ju odstránite pomocou vatovej tyčinky. S jej pomocou si viete vytvoriť aj štýlový dymový efekt.

pixabay.com

Vyhnite sa rúžu otlačenému na zuboch tak, že si vložíte do úst prst, otlačíte oň pery a prebytočný rúž tak ostane na prste, nie na zuboch.

Trápia vás začervenané, podráždené miesta na pokožke? Skúste na ne použiť rozdrvený aspirín!

pixabay.com

Kostice v podprsenke nám niekedy vedia poriadne znepríjemniť život, najmä pokiaľ sa rozhodnú vykúknúť spod podprsenky a tlačiť nás tak. Zalepte miesto leukoplastom a problém bude vyriešený.

pixabay.com

Nevyhadzujte peniaze za peelingy, keď máte doma mnoho domácich možností. Napríklad také kávové zvyšky alebo cukor s olivovým olejom, škorica s medom.

Viete o nejakých ďalších nápadoch, ktoré vás nie raz zachránili? Podeľte sa o ne s nami!

Pozri aj: Obrovské tajomstvo českého slávika Karla Gotta odhalené! Žije naozaj už viac ako 30 rokov dvojitý život s inou ženou?

zdroj: babskeveci.sk, brightside.me

0
Komentovať