Kvôli nadváhe si z nej uťahoval. Muž v lietadle písal o žene vedľa neho správy, jej reakcia však stojí za to

Lucia Mužlová

Nadváha či obezita predstavuje pre mnohých ľudí problém. Sú takí, ktorí si za to môžu sami, no aj tí, ktorí s týmto problémom nemajú ako pohnúť. Bez ohľadu na to, čo je pôvodom kíl navyše, nikto cudzí nemá právo vysmievať sa z takého človeka a už vôbec nie súdiť ho len na základe výzoru.

Článok pokračuje pod videom ↓

Takouto situáciou si prešla aj plus-size modelka Natalie Hage. Počas letu do amerického Los Angeles, kam šla kvôli ďalšiemu foteniu, musela zvládnuť nie veľmi milé správanie muža sediaceho vedľa nej. Keďže si je vedomá svojej veľkosti, zaplatila si za drahší lístok, aby mala pred sebou viac miesta. Keďže už nebolo voľné miesto na kraji, musela zobrať to, aké bolo, teda miesto uprostred.

Akonáhle si sadla, muž vedľa nej sa začal mrviť, povzdychovať a bol očividne podráždený. Krátko na to si začal s niekým písať a Natalie si rýchlo všimla, že všetky správy boli o nej. Osobe menom Linda písal o tom, aká je Natalie veľká a že na okienku má otlačený krk kvôli tomu, ako sa musí tlačiť. To pritom ani nebola pravda, pretože obe opierky na ruky zaberal on a modelka sa snažila sedieť tak, aby nikomu nezavadzala. To mužovi nestačilo a pravdepodobne si ju aj odfotil.

i’m shaking right now. i’m on a flight to LA right now on @americanair. i paid almost $70 extra for this seat i’m in because i know i need a little extra leg room. i’m extremely flight anxious but there were only middle seats available so i had to take what i could get. as soon as i sat down, the gentleman on my left began LOUDLY huffing, sighing, and readjusting himself in his seat. i see him furiously texting and then purposefully turning the phone away from me. so, naturally next time he texts, i take a look. the texts were about me and i’m almost positive he took photos of me. not only were the texts about me, but they were really mean and ugly, with even the recipient named ‚linda‘ chiming back with shaming retorts…someone who can’t even see the situation. if you can’t read the texts, it says ‚hopefully she didn’t have any mexican food‘ and his response is ‚i think she ate a mexican‘. then he proceeds to say he’s leaving a ‚neck mark on the window‘ because he’s so smashed against the wall. from the photos, you can see i’m not in his space. he’s even taken over both arm rests on purpose, coming to my space and digging his elbows into my side…which is in my seat. his next text to her was ‚if the news reports a DFW airbus a321 leaving the runway without rotating, that would be my flight.‘ another i see later? ‚if these seats don’t hold, it’s not going to matter.‘ and that’s just a few of them. there were several more. i didn’t do anything to him. i’m in my seat, completely (see photos). i am crumpled into a ball trying to not bother. i’m just so upset. i asked the other man to my right if he’d switch me and told him what the man was saying about me and he said laughed and refused. that’s fine, it’s not his issue. this is a fat person’s daily reality and not just on a plane. this is on a bus, standing in line at the grocery store, at a concert, on the internet. you can be completely in your own space, not bothering anyone, and people will still fuck with you and try to hurt you. all you can do is know you haven’t done anything wrong just by existing and to move on. this just makes me a mixture of enraged and super sad.

Príspevok, ktorý zdieľa natalie. (@nataliemeansnice),

Keď už toho mala plné zuby, rozhodla sa ho konfrontovať a opýtala sa ho, aký s ňou má problém. Najprv zapieral to, že o nej písal, no potom sa rozhodol priznať a povedal, že pred letom si trochu vypil. Nakoniec jej však začal oponovať argumentom, že by tam nemala sedieť, pretože v prípade núdze by nemohla nikomu pomáhať a zachraňovať ľudí. Je však viac než isté, že toto nie je povinnosť žiadneho cestujúceho. Celý rozhovor s ním si Natalie nahrala a mnoho ľudí s ňou absolútne súhlasí.

Čo si o tom myslíte vy? Stretli ste sa už niekedy s podobným správaním? Napíšte nám do komentárov.

Pozri aj: TEST: Rok narodenia úzko súvisí s vašou karmou! Toto máte napísané vo svojom osude a mali by ste …

zdroj: babskeveci.sk, ladbible.com

Najnovšie články