Keď uvidíte tieto kontroverzné koláče, určite vás prejde túžba ochutnať ich

Lucia Mužlová

Človek je tvor vynaliezavý, no niekedy to je aj na škodu. Niektoré zahraničné cukrárne, ak sa to vôbec takto dá nazvať, robia všetko možné, aby v tvrdom biznise prerazili. Niekedy tak vznikajú koláčiky či torty, ktoré v nás vyvolávajú skôr opačné pocity, ako túžbu ochutnať. To je prípad aj týchto cupcakeov, alebo muffinov s polevou. Vyzerá to tak, že ľudia už nevedia, čo od radosti, nemyslíte?

Máte radi koláčiky? To sa možno rýchlo zmení, keď sa pozriete na tieto nechutné pupáky, resp. hnisavé vyrážky, ktoré sú jedlé. Dokonca si ich môžete upiecť aj doma. No kto by to už robil? Vôbec sa mi nepáči tento trend presadiť sa za každú cenu. Častokrát je to skôr kontraproduktívne.

torty7
facebook.com

Keď tieto naozaj na prvý pohľad „krásne“ koláčiky stlačíte, efekt je rovnaký, ako keď si vytláčate vyrážku. Citrónový krém začne vytekať červeným stredom. Stále máte radi koláčiky? Nemyslím si.

torty8
facebook.com

Verte, či nie, tieto koláče boli vyrobené v Kalifornii pekárskou a cukrárskou spoločnosťou „Blessed by Baking“, ako špeciálny darček pre doktorku Sandru Lee. Ak by ste nevedeli, kto Sadra Lee je, tak je to žena, ktorá má veľmi populárny kanál na Youtube, kde rieši práve nechutné vyrážky, cysty a čierne bodky.

torty9
facebook.com

Je takmer až neuveriteľné, čo ľudí zaujíma. Tieto fotografie dosiahli veľmi rýchlo viac ako 6 miliónov videní. Ak si trúfate, pozrite si aj ďalšie nechutné výtvory cukrárov, ktorí chcú za každú cenu zaujať svoje publikum. Čo si o tom myslíte vy? Zdieľate môj negatívny názor? Dajte nám vedieť v komentároch. Jediná pozitívna vec zrejme bude, že sa aspoň týždeň žiadnych koláčikov nedotknem a bude to mať snáď blahodarný prínos pre moju postavu. Takže ako prostriedok na chudnutie, fajn!

torty1
youtube.com
torty2
junk.com
torty3
junk.com
torty4
buzzfeed.com
torty5
lonelyspider.net
torty6
lonelyspider.net

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), boredpanda.com

Najnovšie články