Som matka začiatočníčka, ale brutálne si to užívam. Herečka Barbora Švidraňová opäť naložila fanúšikom, ktorí ju kritizujú

Lucia Horáková

Slovenská herečka Barbora Švidraňová sa v máji stala mamou a na svet priviedla zdravého a krásneho synčeka Gabriela, ktorého má s talianskym priateľom Francescom. Novú životnú rolu si však užíva a nemá najmenší problém sa so svojím malým pokladom pochváliť aj na sociálnych sieťach, na rozdiel od iných celebritných mamičiek.

Článok pokračuje pod videom ↓

Barboru na Instagrame sleduje už takmer 100-tisíc fanúšikov a je pochopiteľné, že pri tak veľkom počte ľudí sa vždy nájde niekto, kto musí mať nevhodné, prípadne kritické poznámky.

Herečka už pred pár dňami stratila nervy a poriadne sa obula do ľudí, ktorí sa ju začali poúčať a kritizovať jej výchovu. Kameňom úrazu bol nosič, v ktorom mala Gabriela uloženého nesprávne a veľa žien jej posielalo nepekné odkazy, aby si poriadne naštudovala návod, nakoľko môže synčekovi ublížiť.

Zdá sa, že Basie stratila opäť nervy a k najnovšej fotke na Instagrame pripísala svoj názor na to, ako vychováva syna. „Veľa z vás sa ma v správach pýta: “Prečo používaš toto a tamto? Je to pre neho vhodné? Môže to vôbec? Neublíži mu to?” Tak vám poviem, že netuším! Stala som sa mamou znenazdajky, niekedy tomu stále nemôžem uveriť, ale už nikdy by som nemenila,“ začala sympatická herečka, ktorá musí evidentne dostávať množstvo správ od iných mamičiek.

„Nie som biomatka, ani fashion matka, ani ho odmalička nešatkujem, ani nemám všetky najnovšie technické vychytávky… Každý deň sa učím spolu s ním nové veci a nevychádzam z úžasu. Snažím sa počúvať svoju intuíciu a zdravý “sedliacky” rozum. V celom svojom živote sa riadim mottom “zlatá stredná cesta” a snažím udržiavať rovnováhu a harmóniu vo všetkom, najlepšie ako sa dá. Nechcem nikoho ani poučovať ani prehnane radiť, čo treba robiť. Zdieľam a promujem to, čo považujem za dobré, zaujímavé a užitočné…možno tým niekoho inšpirujem a možno nie. Som matka začiatočníčka, ale brutálne si to užívam. Nosím ho sem-tam tvárou dopredu, pretože sa mu to tak páči a už ho dokonca dávam aj sedieť s podporami, lebo iba ležať sa mu už nepáči a dvíha sa. Nuž, nie som dokonalá, ale som pravdivá. Normálna skutočná mama. A milujem ho,“ priblížila svojim fanúšikom, ako to celé vníma a čo pokladá ona za vhodné.

View this post on Instagram

Moje šťastie najväčšie! 🐣😍🌈☀️ Veľa z vás sa ma v správach pýta: “Prečo používaš toto a tamto..? Je to pre neho vhodné..? Môže to vôbec..? Neublíži mu to..?” Tak vám poviem, že netuším! 😅🙈🤷‍♀️ Stala som sa mamou znenazdajky, niekedy tomu stále nemožem uveriť, ale už nikdy by som nemenila. Nie som bio matka, ani fashion matka, ani ho odmalička nešatkujem, ani nemám všetky najnovšie technické vychytávky… Každý deň sa učím spolu s ním nové veci a nevychádzam z úžasu. Snažím sa počúvať svoju intuíciu a zdravý “sedliacky” rozum. V celom svojom živote sa riadim mottom “zlatá stredná cesta” a snažím udržiavať rovnováhu a harmóniu vo všetkom, najlepšie ako sa dá. Nechcem nikoho ani poučovať ani prehnane radiť, čo treba robiť. Zdieľam a promujem to, čo považujem za dobré, zaujímavé a užitočné…možno tým niekoho inšpirujem a možno nie. Som matka začiatočníčka, ale brutálne si to užívam. Nosím ho sem-tam tvárou dopredu, pretože sa mu to tak páči a už ho dokonca dávam aj sedieť s podporami, lebo iba ležať sa mu už nepáči a dvíha sa. Nuž, nie som dokonalá, ale som pravdivá. Normálna skutočná mama. A milujem ho. #realMoms #skutecnamama #naozajstnamamka #realmomlife #dove #babydovecare #notears #myboy #babyboy #mylove #oneandonly #bathtime @dove @babydovecare

A post shared by BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ (@_basie_) on

Pod príspevkom sa samozrejme, opäť objavili komentáre, ktoré Barborkin status pochválili a úplne sa s ním stotožnili, no našli sa aj také matky, ktoré si opäť neodpustili negatívne komentáre. Čo si o tom myslíte vy?

Pozri aj: Táto fotografia sa dotkla ľudí po celom svete. Psík Juno pomáha malému dievčatku po tom, ako prišla o svojho otca

Lucy

Najnovšie články