Toto sa stane, ak si do spálne položíte misku so soľou a octom. Odkedy poznám tento trik, všetky moje problémy sa vyriešili

Monizz

Ak sa vám už stalo, že ste u niekoho videli pohár so soľou a v duchu ste nechápavo nadvihli obočie, dnes sa dozviete dôvod. Ide o veľmi užitočný a prospešný trik, ktorý do domu prináša šťastie a prosperitu. A nie sú to žiadne babské povery.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Soľ je totiž najsilnejším komponentom pri čistení energií v dome. Ak vás trápi chronická únava, pochmúrna nálada, smútok či dokonca apatia, je veľmi pravdepodobné, že máte v dome nahromadené negatívne energie. Doniesť vám ju mohla pokojne aj návšteva z predminulého týždňa. Celkom postačí, že vám niekto závidí hoc aj najmenšiu drobnosť.

pixabay.com

Ako si vyčistiť dom?

Zmiešajte polievkovú lyžicu vody, polievkovú lyžicu octu a čajovú lyžičku soli. Soľ nerozpúšťajte iba ju do tekutiny nasypte a nechajte klesnúť ku dnu. Mala by ostať viditeľná. Niektorí ľudia v iných krajinách čistia dom aj tak, že sklenú misku naplnia soľou a pokvapkajú ju octom.

pixabay.com

Ak ste sa však rozhodli soľnú zmes s vodou a octom, dajte ju do sklenej misky alebo pohára a postavte nádobu do miestnosti, kde trávite najviac času. V spálni, obývačke alebo kuchyni, nádoba so soľou by mala byť na svetlom mieste. Ak sa cítite zle v celom dome, pokojne rozložte nádobky so soľou v každej izbe.

Po 24 hodinách sa pozrite, či sa soľ vynorila na povrch pohára. Ak je soľ hore, všetko vylejte a postup opakujte. Opakujte ho dovtedy a toľko dní, pokým soľ neostane na dne pohára. Vtedy si môžete byť istí, že váš príbytok je vyčistený od negatívnych energií a uvidíte, že lepšie sa budete cítiť aj vy. Tento postup môžete opakovať kedykoľvek a dokonca aj preventívne niekoľkokrát za mesiac.

pixabay.com

Má vedecké vysvetlenie

Ak sa čudujete a krútite hlavou so slovami, že ide o nezmysly, zadržte. Čistenie energií soľou má totiž vedecké vysvetlenie, podložili ho už desiatky rokov dozadu. Soľ nasycuje vzduch negatívnymi iónmi a tie následne vytvárajú pozitívne vibrácie. Je to vynikajúca metóda, ktorá vám prečistí dom aj v prípade, že sa cítite celkom v pohode.

pixabay.com

Na prečistenie domácnosti slúži aj aromaterapia alebo žiarivá energia, ktorú vydávajú zo seba niektoré druhy rastlín a takmer všetky druhy zvierat. Najznámejšími hltačmi negatívnej energie sú mačky, no nie sú jediné. To isté vám v domácnosti urobí akýkoľvek chlpáč. Nečakajte to iba od rybičiek, hadov a terárijných zvierat. Okrem toho sú na takéto účely stále dovážané aj originálne soľné kamene, úlomky zo soľných baní. A to už celé veky.

pixabay.com

Počuli ste už niečo o čistení domácnosti od negatívnych energií soľou alebo je to pre vás novinka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: 11 úžasných spôsobov, ako používať jedlú sódu. Je to pre mňa ten najlepší lekár v ťažkých časoch!

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc