Počuli ste už o novej technike chudnutia? Táto žena vďaka nej dokázala zázrak a schudla neuveriteľných 56 kilogramov

KatkaR

Drastické diéty, úmorné cvičenie od svitu do mrku, odopieranie si obľúbených jedál – tieto veci sa s chudnutím spájajú asi každej z nás. Samozrejme, zlatým pravidlom straty hmotnosti i naďalej zostáva, že by sme mali viac energie vydať než prijať. Je tu však jedna činnosť, ktorá sa vám s procesom chudnutia pravdepodobne nespája, no práve jej zaradením do dennej rutiny sa vám môže podariť dosiahnuť vytúženú hmotnosť. Tou činnosťou je fotenie selfie. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Existuje množstvo príbehov o strate hmotnosti, ktoré sú šokujúce, zarážajúce, neraz dokonca až neuveriteľné. Podobne je to aj s príbehom 31-ročnej Justine McCabe, matky dvoch detí, ktorá sa po tragickej samovražde svojho manžela odhodlala začať bojovať o svoj vlastný život. Mladá žena vážila na začiatku svojho príbehu takmer 142 kg.

V jeden večer sa odfotila pri svojej bežnej večeri, ktorú tvorila pizza, pečivo a kuracie krídelká. Táto fotografia zmenila celý jej život. “Nespoznávala som sama seba. Vyzerala som stratene, zlomene a veľmi smutne. A tak som si každý jeden deň urobila selfie s nádejou, že na nej znova začnem vidieť sama seba a že znova objavím svoju stratenú iskru.“

Preto sa rozhodla vymeniť kalorické porcie za zdravú stravu a z pohodlia gauča sa presunula rovno do fitness centra, kde zo seba vydávala maximum, a to 6-krát týždenne.

View this post on Instagram

So apparently the only bad workout you have is the one you didn't do! 😬 But ya'll shoulda seen me driving the struggle bus on the #Megaformer today. So thankful for instructor @fun.fit.lacey who keeps my workouts fun and high energy…even though everything hurts and I feel like I'm dying! #LagreeFitness has been challenging and I'm totally hooked. Try it…you'll like it! 💪🏻 #IChooseToLive #LiveInspired #KeepGoing #Happiness #Change #Weightloss #FitFam #Transformation #BodyPositive #Strong #SelfLove #fitspo #girlswithmuscle #fitness #realtalk #BoPo #SelfConfidence #strength #fitspiration #TeamJustine #PhoenixRising #LKATribe #GrowTheCircle #StartYourLife #socal #studiocity #pilatesplus #pilatesplusstudiocity

A post shared by Justine #ichoosetolive (@hairstargetsfit) on

Okrem pravidelného športovania vo fitness centre sa mladá žena rozhodla postaviť zoči-voči výzvam, z ktorých mala odjakživa strach. Vyskúšala si parašutizmus, cestovanie osamote, energické a namáhavé cvičenia, lezenie po Eiffelovej veži, a podobne. Jednoducho začala žiť.

Justine schudla neuveriteľných 56 kilogramov a v dodržiavaní zdravého životného štýlu, cvičení a dodržiavaní sľubu “jedna selfie denne“ hodlá pokračovať i naďalej. Svoj zaujímavý a hlavne veľmi motivačný príbeh dokumentuje aj na Instagrame, kde ho s úžasom a pozitívnymi ohlasmi sleduje vyše 102-tisíc ľudí. “Fotenie selfie fotiek a ich porovnávanie mi dodávalo silu a túžbu ísť ďalej, bojovať sama so sebou a bojovať o to, aby som sa znova stala osobou, ktorou som bola hlboko vo vnútri,“ hovorí Justine.

View this post on Instagram

The person you see reflecting in the mirror…will provide you with the biggest challenges in life. The human spirit is powerful. Do the work. Suffer the setbacks, push past the pain and excuses. True motivation is not an outside source. It's staring directly back at you. There is nothing you cannot be, do or have. Live with no regrets and don't ever give up. This is what drives me. My motivation. 💖 #transformationtuesday #teamjonnystraws #neverfail #IAMMOTIV8 #motiv8performance #jonnystraws #weightlossmotivation #weightlossjourney #weightlosstransformation #fitspiration #girlswholift #fitspo #fitfam #selflove #motivation #confidence #weightloss #trainandtransform #girlswithmuscle #fitmom #fattofit #bodybuilding #beastmode #teamgetyokd #spartanrevolution #limitless #ichoosetolive #keepgoing #musclevizion #athlete

A post shared by Justine #ichoosetolive (@hairstargetsfit) on

Kto by bol povedal, že fotenie selfie fotiek môže viesť aj k takémuto pozitívnemu a motivujúcemu výsledku? Počuli ste už niekedy o podobnej zaujímavej a originálnej technike chudnutia?

Pozri aj: Ako sa obliecť v roku 2018 podľa znamenia zverokruhu: Aká farba patrí k vám? Blíženci by mali staviť na odtiene žltej a farba Baranov je…

zdroj: babskeveci.sk (Katka R.)

Najnovšie články