Jennifer Lopez schytala poriadnu dávku kritiky. Môže za to jeden odvážny outfit, ktorý jej vraj vôbec nevyšiel

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Jennifer Lopez sa považuje za módnu ikonu a jej štýl je inšpirujúci. To však neznamená, že jej vždy všetko vyjde tak, ako by chcela. Aj teraz schytala za svoj outfit poriadnu dávku kritiky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Jennifer Lopez má 54 rokov a postavu by jej mohli závidieť aj tridsiatničky. Jej pleť vyzerá taktiež krásne a kvôli svojmu výzoru drie v posilňovni a dáva si pozor na to, čo zje. Svoju postavu rada predvádza v odvážnych a extravagantných outfitoch, ten najnovší jej však podľa portálu Daily Mail úplne nevyšiel.

Foto: Profimedia

Množstvo kritiky kvôli oblečeniu

Na jej posledný outfit sa nakopilo množstvo kritiky a negatívnych komentárov. Fotografi ju zachytili pri príchode na stretnutie do centra Apple Music a hoci si na tom, čo mala oblečené, dala záležať, ľudia si myslia, že je to nevhodné. Mala na sebe dlhý kabát so širokými nohavicami. Pod kabátom mala top telovej farby s veľmi hlbokým výstrihom. Práve to mnohých ľudí podráždilo.

Foto: Profimedia

Myslia si, že to nie je sexi, ale vulgárne a nevhodné. „To si vážne toto niekto oblečie na stretnutie? Fakt nevhodné.“ „Chce, aby sa všetci muži pozerali na jej prsia? Je to strašne vulgárne.“ Toto bolo len niekoľko komentárov, ktoré sa objavili. Na fotografiách, ktoré spravili paparazzovia, bola poriadne zamračená.

Najnovšie články