Stav Brucea Willisa sa opäť radikálne zhoršil. Už nespoznáva svoju bývalú manželku Demi Moore

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Stav známeho herca sa neustále zhoršuje. Dostal sa až do takého štádia, že nespoznal svoju bývalú partnerku. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás predtým informovali v článku, 68-ročný herec Bruce Willis trpí demenciou a afáziou, ktoré ovplyvňujú nielen jeho pamäť, ale aj komunikačné schopnosti a správanie. Jeho stav sa navyše neustále zhoršuje a herec pomaly prestáva byť sám sebou. O tom sa presvedčila aj jeho bývalá manželka Demi Moore, ako informoval portál Closer, a zažila jednu z najhorších bolestí.

Foto: profimedia

Netušila, že jeho stav sa tak zhoršil

60-ročná Demi Moore sa rozhodla, že svojho bývalého manžela navštívi, keď sa vracala z dovolenky v Taliansku. Zdroje pre portál Closer však prezradili, že ju tam namiesto vrelého privítania čakala veľká bolesť. Objasnili, že obľúbený herec, ktorý bojuje s frontotemporálnou demenciou, už nerozumie tomu, že je to žena, s ktorou bol ženatý 13 rokov, a matka jeho troch dcér Rumer, Scout a Tallulah.

„Demi zostala v kontakte s deťmi a Bruceovou manželkou Emmou Heming. Ale netušila, že to s ním išlo tak veľmi z kopca,“ prezradil zdroj. Progresívne ochorenie môže spôsobiť vážne kognitívne poruchy, ako aj zmeny osobnosti a zmeny nálady. Počas Deminej neprítomnosti hercove spomienky na ňu podľa zdroja vybledli a on netušil, kto je. „Demi videla, že ju naozaj nespoznával,“ dodal zdroj. Napriek tomu, že však nespoznáva svoju bývalú ženu, ich spoločné dcéry si pamätá a podľa zdroja ich vždy rád vidí.

Foto: profimedia

Nedokáže už čítať

Najnovšie články