Stav Brucea Willisa sa opäť radikálne zhoršil. Už nespoznáva svoju bývalú manželku Demi Moore

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Demi však nie je jediná, kto videl hercovo utrpenie na vlastné oči. Nedávno pre NY POST režisér a producent Glenn Gordon Caron, hercov kolega a blízky priateľ, prezradil, že hoci verí, že ho Bruce spozná vždy, keď ho vidí vo dverách, pohľad na neho je stále ťažší.

Prehovoril aj hercov priateľ

„Nie vždy sa mi to darí, ale snažím sa a hovorím s ním a jeho manželkou a mám neformálny vzťah s jeho tromi staršími deťmi. Veľmi som sa snažil zostať v jeho živote. Je to výnimočný človek. Vec, ktorá robí jeho chorobu takou ohromujúcou, je to, že ak ste niekedy trávili čas s Bruceom Willisom, viete, že neexistuje nikto, kto by mal väčšiu radosť zo života ako on. Miloval život a… jednoducho zbožňoval každé ráno vstávať a snažiť sa žiť život naplno,“ vysvetlil Glenn.

Dnes už je však všetko inak. Glenn prezradil, že si myslí, že ho Bruce po troch minútach vždy spozná a vie, že ho prišiel navštíviť jeho priateľ. Jeho stav je však viditeľný. Vysvetlil: „Nie je úplne verbálny; býval nenásytným čitateľom – nechcel, aby to niekto vedel – a teraz nečíta. Všetky tieto jazykové znalosti už nemá k dispozícii, ale napriek tomu je to stále Bruce. Keď ste s ním, viete, že je Bruce, a ste vďační, že tam je, ale tá radosť zo života je preč.“ 

Najnovšie články