Tento otecko sa opil a na záhrade vykopal obrovskú dieru. Tento problém si u manželky „vyžehlil“ tak, že ju premenil na niečo úžasné!

Monizz

Veselý otecko sa v podguráženom stave rozhodol, že najlepšie na svete bude vykopať obrovskú dieru tu a teraz priamo v jeho malej záhrade. Ako sa mu podarila taká jama, nikto netuší. V opitosti je zrejme človek naozaj všemocný. Tento kontroverzný príbeh má však šťastný koniec. Nebyť alkoholu, deti tohto pána by nikdy nemali v záhrade takú atrakciu, ako majú dnes.

Článok pokračuje pod videom ↓
Mercury

Andrew Ellery žije spolu s rodinou v meste Cardiff v štáte Wales. 59-ročný muž sa s kamarátmi opil a v priebehu trochu hodín vykopali dieru ako svet. Keď to ráno uvidela jeho manželka, ktorá si večer otrávená ľahla a do uší napchala štuple, aby podgurážených návštevníkov radšej nepočula, nemohla uveriť vlastným očiam. Záhrada bola zničená.

Z diery je dnes bazén

Moja manželka Stella to teraz miluje. Keď však uvidela po prvýkrát obrovskú jamu v naše záhrade, netvárila sa príliš nadšene,“ smeje sa dnes Andrew. „Zišla dole a začala na mňa kričať, aby som okamžite vyhodil tých hlupákov z domu a nech ich tu už v živote nevidí.“

Mercury

Dnes už natešený manžel tvrdí, že aj v opitosti podvedome vedel, že to raz bude bazén. Deti po ňom veľmi túžili, no so ženou sa akosi nevedeli dohodnúť, a tak sa nič také nerealizovali. Dnes na ich pozemku stojí snáď najlacnejší murovaný bazén v celej Británii. Je 10 metrov dlhý a vybudoval ho v priebehu jedného týždňa. Na celú realizáciu dal len 300 libier!

Mercury

Recykloval

Andrew po incidente sekal dobrotu a z narobenej škody sa snažil čo najrýchlejšie vytvoriť niečo lepšie, aby to úbohá Stella nemala stále na očiach. Keďže peňazí nebolo nazvyš, bazén muroval zo starších kvádrov. V ďalšom roku chce do bazéna umiestniť ohrievače aj filtre. Elleryovci žijú v rodinnej štvrti v radovej zástavbe, v ktorej naozaj nie je veľa miesta na plytvanie priestorom. Preto ich bazén vzbudzuje pozornosť okoloidúcich, ktorí naň majú výhľad.

Mercury

Dnes sa v ňom kúpe vždy aspoň 5 detí, hrať sa chodia aj decká zo susedstva. Pán Andrew sa nad celou situáciou už len usmieva. Tvrdí však, že ten cirkus, čo zažil doma po prebdenej noci, viac zažiť nechce.

Mercury

Našťastie už ani nebude mať prečo. Bazén stojí a teší sa z neho už aj domáca pani. Ako by ste na jej mieste reagovali vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Čo vás čaká v druhej polovici roku 2017? Hviezdy pre Ryby pripravili nové prekvapenia a Váham sa bude dariť v…

zdroj: babskeveci.sk (M), metro.co.uk

Najnovšie články