Poriadne vyrástol! Princ Louis má dnes 2 roky a je úplne jasné, na koho sa najviac podobá

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Už sú to dva roky, odkedy princ William a jeho manželka Kate Middleton na svete privítali svoje tretie dieťa, princa Louisa. Napriek tomu, že časy sú teraz hektické, nič nemôže zabrániť tomu, aby najmladší člen ich rodiny oslávil narodeniny, ako sa patrí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Hello Magazine, celá rodina sa momentálne nachádza v Anmer Hall v Norfolku. Keď sa malý Louise zobudí, privítajú ho jeho najbližší rodinní členovia, teda mama Kate, otec William a jeho súrodenci George a Charlotte. Počas dňa sa k nim pravdepodobne pripoja ďalší členovia rodiny, hoci len prostredníctvom videohovorov, konkrétne cez aplikáciu Zoom.

Louise rád telefonuje

„Myslím si, že tvoj otec a moji rodičia a celkovo naše rodiny naozaj veľmi radi udržujú kontakt s deťmi, pretože je to naozaj ťažké. Je to však trochu hektické, nebudem klamať,“ povedala Kate svojmu manželovi počas rozhovoru BBC. Zdá sa však, že Louise sa z videohovorov tiež veľmi teší. „Z nejakého dôvodu vidí červené tlačidlo a vždy ho chce stlačiť,“ povedal William. Kate svojmu synovi pravdepodobne v predvečer upiekla tortu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Narodeniny budú aj s tortou

Ešte počas Vianoc odhalila, že vždy pripravuje narodeninové torty pre svoje deti, pretože miluje prípravu koláčov. „Stalo sa to už tradíciou, že zostávam hore do polnoci a pečiem. Ale milujem to,“ povedala Kate. Malý Louis vraj taktiež veľmi miluje repu. Okrem toho má veľmi rád pesničku Happy Birthday To You, takže sa teší, keď mu ju členovia rodiny zaspievajú. Narodeniny sú pre Kate veľmi dôležité aj preto, lebo jej rodičia mali predtým obchod s vecami na oslavy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Nové fotografie

Ako je uvedené v ďalšom článku, pri príležitosti narodenín kráľovský pár zverejnil na Instagrame nové fotky malého Louisa, ktoré urobila Kate začiatkom tohto mesiaca. Na fotografiách sa princ radostne smeje a ukazuje ruky od farby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Pripojil sa tak k deťom v celej Veľkej Británii, ktoré vytvárajú dúhové obrazy ako symbol nádeje počas boja s koronavírusom a umiestňujú ich to okien. Neskutočne sa podobá na svojho staršieho brata Georgea. Obaja skôr pripomínajú princa Williama. Charlotte sa zase najviac podobá na svoju prababičku kráľovnú Alžbetu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Je piaty v poradí na trón

Princ Louis Arthur Charles sa narodil v Lindo Wing v nemocnici sv. Mary v Paddingtone v Londýne, rovnako ako jeho súrodenci. V súčasnosti je piatym v poradí na kráľovský trón, po svojom starom otcovi princovi Charlesovi, otcovi Williamovi a po svojich súrodencoch Georgovi a Charlotte. Louis bol pokrstený v kaplnke Royal v paláci sv. Jakuba v Londýne v júli 2018. Jeho krstnými rodičmi sú Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade, Hannah Gillingham Carter a Lucy Middleton.

William a Kate vyjadrili svoju podporu zdravotníkom aj tak, že na Instagrame zverejnili video svojich detí, ako im tlieskajú. Svoje povinnosti si plnia na diaľku prostredníctvom videohovorov a telefonických hovorov.

Najnovšie články