Medzi Meghan a Harrym má byť úplný koniec. Médiá vo veľkom píšu o rozvode a je jasné, prečo

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

V posledných dňoch sa na verejnosti objavuje množstvo správ v súvislosti s koncom vzťahu princa Harryho a Meghan Markle. Zdá sa, že nielen britské médiá našli hneď niekoľko znamení, že ich vzťahu nadobro odzvonilo. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Okrem toho, že sa objavili informácie o tom, že Harry má zaplatenú izbu v hoteli blízko domu tiež mnohí ľudia vyjadrili znepokojenie nad správaním jeho ženy, ktorá sa na seba snaží strhnúť pozornosť všade, kde sa objaví. Najnovšie obaja podľa Wall Street Journal prišli o lukratívnu prácu v podcaste.

Foto: profimedia

Prišli o peniaze

Prišli tak o peniaze, ktoré dostávali z moderovania podcastu Archetypes na Spotify, ktorý mala pod palcom práve Meghan Markle. Ako uviedli vo spoločnom vyhlásení, Spotify a Archwell Audio sa dohodli ukončiť spoluprácu, hoci sú hrdí na to, čo vytvorili.

Foto: profimedia

Nedosiahli dostatočné kritériá

Podľa informácií sa im nepodarilo dosiahnuť kritériá na vyplatenie dohodnutej sumy, ktorá mala predstavovať viac ako 20 miliónov dolárov (18,3 milióna eur). Ďalej uvádza, že Meghan Markle bude obsah pre publikum Archetypes zverejňovať na inej platforme. Celkovo bolo odvysielaných 12 epizód podcastu Archetypes.

Reprofoto: Youtube (Netflix)

Chcú zakopať vojnovú sekeru?

Najnovšie články