O jedno dieťatko prišli, teraz však majú obrovský dôvod na radosť. Zo svetoznámeho páru sa stali trojnásobní rodičia

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (chrissyteigen)

Ku Johnovi Legendovi a Chrissy Teigen sa pripojil ďalší člen rodiny. Miles a Luna sa obaja stali veľkými súrodencami a tešia sa z nového prírastku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, bábätko sa páru narodila v piatok, 13. januára a potvrdil to samotný John Legend na koncerte. Len nedávno si pár pritom prešiel veľkou bolesťou, keď prišli pred pôrodom o syna Jacka. John Legend potvrdil správu na súkromnom koncerte, kedy povedal davu, že ráno privítal na svete malé bábätko.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený chrissy teigen (@chrissyteigen)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený chrissy teigen (@chrissyteigen)

Pochválil sa na koncerte

„Aký požehnaný deň,“ povedal. Potvrdil tiež, že aj keď toho veľa nenaspal, má veľa energie a strávil veľa času v nemocnici. Ľudia, ktorí sa koncertu zúčastnili, sa takmer hneď podelili so správou aj na sociálnych sieťach. „Všetci sme nadšení. Moje deti sú dosť staré na to, aby si uvedomovali, čo sa deje, takže naozaj očakávajú, že príde nový súrodenec,“ povedal. Pár pritom potvrdil, že sa o tehotenstve dozvedeli veľmi skoro, keďže podstúpili umelé oplodnenie.

Už asi deväť dní na to im bolo potvrdené tehotenstvo. Ich dve deti sa pritom na ďalšieho súrodenca tešili snáď od prvého dňa, keď sa to dozvedeli. Meno a pohlavie dieťatka zatiaľ nezverejnili.