Po svojom boku má o 32 rokov staršieho muža, vzťahu nikto neveril. Neter princeznej Diany sa stala mamou a nikto o tom nevedel

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Neter princeznej Diany má po svojom boku staršieho muža. Aj napriek vekovému rozdielu sú však šťastní ako nikdy predtým. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Lady Kitty Spencer je neterou princeznej Diany, dcérou jej brata Charlesa. A hoci má nielen vysoký status, ale tiež známe meno, Kitty sa vyhýba pozornosti médií a škandály by ste u nej čakali len ťažko. Čo k nej však pritiahlo najviac pozornosti, je jej vzťah s manželom Michaelom Lewisom, ktorý je od nej o 32 rokov starší. Páru však ich vekový rozdiel očividne neprekáža a nedávno privítali na svete svoju prvú dcérku. Píše o tom portál Evoke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kitty Spencer (@kitty.spencer)

Zoznámil ich spoločný priateľ

Michael Lewis sa narodil do rodiny podnikateľov, a tak odmalička poznal priaznivú finančnú situáciu. V súčasnosti je však už milionárom a odhaduje sa, že jeho majetok dosahuje sumu 80 miliónov libier, čo je približne 93 miliónov eur. Okrem toho, že je však úspešný v tejto sfére, nemôže sa sťažovať ani na osobný život. Hoci mu prvé manželstvo s Leolou nevyšlo napriek tomu, že spolu mali tri deti, šťastie našiel v o 32 rokov mladšej Kitty.

Zoznámili sa v roku 2018 vďaka spoločnému priateľovi, no o svojom vzťahu prvýkrát verejne prehovorili až v roku 2019. Svoj vzťah spečatili v Ríme v roku 2021. Kitty mala na sebe na mieru ušité šaty od Dolce & Gabana a počas svadby mala oblečené aj ďalšie štyri róby, ktoré vyrážali dych. Pár strávil v Taliansku aj svoje medové týždne a samozrejme, že sa ubytovali v 5-hviezdičkovom hoteli.

Vzťah drží od pozornosti médií

Najnovšie články