Tínedžeri mučili psa, zlomili mu nohy a zapálili ho. On to všetko prežil a napriek tomu stále miluje ľudí

Michal Blaško

Najkrutejší živočích na Zemi je jednoznačne človek. Presvedčil sa o tom aj psík menom Chunky, na ktorom sa štyria fagani realizovali obzvlášť krutým spôsobom. Psíkovi urobili niečo, čo by nikomu normálnemu, nikdy, ani len vo sne nenapadlo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Za to, čo urobili mladíci úbohému psíkovi by sa asi nehanbili jedine stredovekí inkvizítori. Mladíci najprv psíka uniesli a potom ho kopali a bili, pričom mu spôsobili zlomeniny. Ďalej ho kŕmili chemikáliami, stláčali ho a snažili sa mu zlomiť krk. Nakoniec, aby dokonali svoje odporné dielo, tak ho zapálili pomocou deodorantu a zapaľovača. Potom ho ako nechcenú a použitú „hračku“ odhodili.

„Bola to tá najznepokojujúcejšia vec akú som kedy videla“ povedala Caroline Doe z americkej ochrany zvierat. „Z celej tej veci mi behá mráz po chrbte“, dodala.

Toto všetko sa udialo ešte minulý rok. Tento príbeh zasiahol mnohých ľudí, ktorí sa postavili proti takémuto barbarskému konaniu. Ako ale dopadol samotný Chunky? Hoci psíka toto mučenie poznačilo, dobrou správou je, že sa dostal naspäť k svojim pôvodným majiteľom a tam sa zotavil. Pozrite sa na tohto krásneho psíka, ktorý si toho v živote vytrpel stále veľa, no aj tak na ľudí nezanevrel a to aj napriek tomu, čo mu spôsobili.

Takto vyzerá Chunky v súčasnosti

SWNS
SWNS

Takto ale vyzeral minulý rok, po realizácií sadistických detí

SWNS
SWNS

Zbitý psík so zlomenou nohou a popáleninami – vrchol krutosti

SWNS
SWNS

Aj napriek prežitej traume je teraz Chunky šťastný a teší sa zo života. 

Pozri aj: To, čo urobil slon Raju, keď ho po 50 rokoch pustili z reťazí, je naozaj na zamyslenie

zdroj: boredpanda.com, metro.co.uk

Najnovšie články