Usporiadali svadbu pre 250 ľudí, neporušili pri tom žiadne nariadenia. Svadobčania šikovne obišli systém

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Koronavírus prekazil mnohým párom ich veľký deň. Hoci sny o veľkej svadbe sa tento aj minulý rok zaľúbencom zrútili ako domček z karát, niektorých to neodradilo.

Snúbenci svadbu buď prekladajú, alebo sa zobrali napriek všetkému, len s dvoma svedkami či pár ľuďmi. Niektorých ľudí však neodradila ani pandémia, ani prísne opatrenia a rozhodli sa, že ich obídu tak, ako je to len možné. Ako informuje portál Mirror, kreatívny pár v Británii usporiadal svadbu, na ktorej bolo 250 hostí. Všetky opatrenia však dodržali. Svadba bola totižto na štýl autokina.

Hostia sedeli v autách

Všetci hostia teda sedeli vo svojich autách a sledovali nevestu Romu Popat a ženícha Vinala Patela, ako si sľúbili lásku a neskôr prešli okolo všetkých na voze. Hostia boli na jedinečnej oslave vyzbrojený antibakteriálnym gélom, dostali aj košík s občerstvením a pokynmi. Počas štvorhodinovej hinduistickej svadby mohli svoje autá opustiť len vtedy, keď chceli ísť na toaletu. Ďalších 300 hostí z celého sveta tiež prostredníctvom videa sledovalo živý prenos svadobčanov, ktorí si dali sľub v Braxted Parku, ohromujúcom vidieckom dome v Chelmsforde v Essexe.

Chceli sa zobrať napriek všetkému

Podľa oficiálnych pokynov môže byť na svadbe nie viac ako 15 osôb. Dvojica sa pôvodne chcela zobrať v apríli 2020, no neskôr odložili svadbu na október 2020. Roma povedala, že v tom čase nechápali závažnosť situácie a dúfali, že sa im podarí usporiadať svadbu pre 700 hostí, ako sa pôvodne plánovalo. Potom prišli na takéto neuveriteľne originálne riešenie. Keďže obaja pochádzajú z veľkých rodín, nevedeli si predstaviť, že svadobných hostí až tak okrešú.

Obaja povedali, že pre nich veľa znamenalo, že mohli byť všetci s nimi, hoci úplne inak, ako si to predstavovali. Napriek tomu boli rozhodnutí, že nedovolia koronavírusu, aby im prekazil ich deň. „Tento rok bol pre páry, ktoré sa chceli vziať, strašne ťažký,“ povedala. Obaja sú však šťastní, že im ich veľký deň vyšiel.

Najnovšie články