Rodina stratila hračku, ktorá v sebe mala popol ich zosnulého syna. Teraz sa ju snažia nájsť

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Liz Atkinson)

Zúfalá mama sa obrátila na sociálne siete, aby našla hračku, ktorá obsahuje popol jej zosnulého syna. Modrého slona stratili počas výletu do Disney Worldu na Floride. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Rodinný výlet na uctenie si pamiatky ich zosnulého syna skončil ďalším smútkom. Ako píše mama rodiny, Liz Atkinson, hračku stratili v sekunde nepozornosti a uvedomili si to, až keď bolo neskoro. Teraz sa ju snažia nájsť prostredníctvom výzvy na sociálnych sieťach. Informuje o tom Sky News.

Foto: Facebook (Liz Atkinson)

Hračka patrila zosnulému synovi

Pred výletom na Floridu, Gabryel Atkinson zomrel na jednotke intenzívnej starostlivosti po tom, ako podstúpil viac ako 50 operácií a procedúr. Slona menom Bruce mu darovali počas pobytu v nemocnici a podľa slov jeho mamy s ním spával každú noc. Rodina zosnulého chlapca sa tak rozhodla uctiť si jeho pamiatku tak, že jeho popol vložila do jeho obľúbenej hračky.

Slona Bruca preto vzali na výlet do Disney Worldu, aby mali svojho syna pri sebe a uctili si ho týmto spôsobom. Výlet mal byť zároveň aj oslavou narodenín ich žijúceho syna Sebastyana.

Zistili, že hračku stratili

Po návrate domov si rodina uvedomila, že hračkársky slon im chýba. Liz vysvetlila, že prešli všetky tašky a prehľadali každý kút domu, no hračku nenašli, a tak musela ostať niekde na Floride. Hneď sa rozhodla konať a zavolala na všetky miesta, ktoré rodina navštívila, a tiež vyplnila formuláre vo všetkých možných stratách a nálezoch, no po Brucovi ani stopy.

Liz zároveň priznala, že celý tento výlet bol hektický a nepamätá si presne niektoré momenty, keďže stále trúchlila a nebola sama sebou. Teraz je na tom ešte horšie, keďže nedokáže spávať, kým sa popol jej syna nenájde.

Foto: Facebook (Liz Atkinson)

Hračka môže byť na dvoch potenciálnych destináciách