Fanúšikovia kráľovskej rodiny sú nadšení. William a Kate zverejnili fotografiu, takto ste ich ešte nevideli

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge)

Princ William a jeho manželka, Kate Middleton, na seba neustále strhávajú pozornosť, a to ani nemusia veľmi chcieť. Najnovšie však strhli pozornosť všetkých na internete.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci je zvykom, že práve kráľovská rodina vystupuje na verejnosti aj na sociálnych sieťach viac menej formálne, William a Kate sa v posledných mesiacoch rozhodli od takýchto vecí upustiť a snažia sa byť ľuďom bližšie, čo ukazujú aj na sociálnych sieťach. Čoraz častejšie sa objavujú súkromnejšie a úprimnejšie zábery.

Záber, ktorý dostal mnohých ľudí

Dalo by sa povedať, že najnovšou fotografiou, ktorú zverejnili na sociálnych sieťach, doslova „zbúrali internet“. Spôsobilo to ich novoročné prianie, na ktorom sú obaja práve v aute pred premiérou James Bond: No Time To Die. Na fotografii takéhoto typu ich fanúšikovia zatiaľ nemali možnosť vidieť, pretože je to bezprostredné.

Obaja sa na fotografii usmievajú a vyzerajú veľmi spokojne. Ako popis na Instagrame popriali všetkým šťastný nový rok a pod príspevkom sa objavilo množstvo komentárov. Čo hovoríte na takýto milý záber obľúbeného kráľovského páru vy?