Známa Češka prezradila, či ju diváci uvidia v Zámene manželiek. Jej odpoveď vás prekvapí

Dana Kleinová

Foto: Instagram (agatahanychova)

Nebolo by to prvýkrát, čo sa známa osobnosť ukázala v reality šou. Známa Češka priznala, že ju do tejto relácie volali dokonca niekoľkokrát.

Článok pokračuje pod videom ↓

Šou Zámena manželiek je populárna nielen v Česku, ale aj u nás na Slovensku. Diváci si z nej pamätajú nejednu hlášku a nie je prekvapivé, že to množstvo ľudí sleduje práve pre kontroverznosť tejto relácie. Ako zaznamenal portál Odzadu, do tejto relácie dostala pozvánku aj herečka Agáta Hanychová, ktorá v minulosti tvorila pár s Jakubom Prachařom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Agata Hanychova (@agatahanychova)

Nebola by tam prvá známa tvár

Ak by Agáta prijala pozvanie do tejto šou, nebola by prvou známou celebritou, ktorá by sa tam objavila. V Zámene manželiek diváci už totiž mohli vidieť speváka Jana Bendiga s Lukášom či Gábora Borárosa s Monikou. Objavila sa tam tiež aj Agátina kamarátka Ornella Koktová, a tak herečka má informácie z prvej ruky, ako také natáčanie prebieha.

Ornella a Agáta sa navyše často spoločne prihovárajú fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí a inak tomu nebolo ani nedávno. Po tomto vystúpení Agátu zaplavili otázky týkajúce sa toho, či ju budú mať možnosť vidieť práve v Zámene manželiek.

„Nepôjdem. Ja som bola hrozne drahá. Ja by som chcela strašné peniaze. Oni mi volali, ale ja som nemala žiadneho partnera, tak som sa pýtala, s kým tam mám asi ísť? Mám tam ísť s mojou mamou alebo opatrovateľkou?“  znela herečkina odpoveď a následne sarkasticky dodala: „Oni sa vždy trafili do doby, keď som nemala partnera, čo je málo dní v roku.“

Vyzerá to teda tak, že Agátini fanúšikovia sa nepotešili a herečku uvidia len na jej sociálnych sieťach.

Najnovšie články