Klamala o plastických operáciách? Julie z Ruže pre nevestu si vraj nechala urobiť prsia, jej reakcia hovorí za všetko

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Hoci sa v Ruži pre nevestu objavilo už viacero krások, ktoré mali upravený svoj vzhľad, nie na všetkých je to hneď viditeľné. Teraz sa špekuluje o tom, čo si dala spraviť Julie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Len nedávno si ľudia uvedomili, že Stanka z Ruže pre nevestu má spravené pery a boli z toho prekvapení. Stále totiž vyzerá prirodzene a pravdepodobne by si ani nevšimli, že sa takto nechala upraviť, ak by na internete neboli jej fotografie z čias Miss. Teraz sa však objavili špekulácie, že aj Julie sa nechala upraviť a jej prsia sú vraj implantáty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Provoque (@provoque.cz)

Má vraj implantáty

„Nič proti Julii, ale hneď na prvej fotke sa jej pekne z boku rysuje prsný implantát. Najprv som si hovorila, že to musí byť blbosť, hlavne kvôli tomu dvojhodinovému preslovu ako je prirodzená, tak som sa šla pozrieť na jej profil a fakt áno… sú malé, pekne urobené a laik to vôbec nespozná, ale na veľa fotkách v bikinách je v dekolte vidieť obrys implantátu,“ znie komentár, ktorý rozprúdil debatu o tom, či sú Juliine prsia pravé. Žene navyše na relevancii pridáva to, že v komentári neskôr spomenula, že ona sama má spravené prsia, a tak to dokáže jednoducho rozoznať.

Viacero žien sa Julie hneď zastalo a písalo, že je vidieť, že jej prsia sú prirodzené a dokonca sa našli aj ženy, ktoré argumentovali, že jej prsia sú vo voľnom oblečení dokonca ovisnuté a vôbec nie sú pekné. Tak či onak prevládal názor, že prsia spravené nemá, hoci tento komentár vyvolal pochyby.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Reakcia Julie hovorí za všetko

Najnovšie články