Nora doplatila na svoje slová. Pustila sa do nej známa influencerka, toto jej nedaruje

Dana Kleinová

Foto: Instagram (nora_kabrhelova) / Instagram (janka.tkacova)

Známa Slovenka sa opäť vyjadrila bez cenzúry. Zamerala sa na populárne povolanie, ktoré v súčasnosti vykonáva stále viac mladých ľudí, a nič im nedarovala. 

Článok pokračuje pod videom ↓

65-ročná Nora Kabrheľová, kedysi Mojsejová, sa opäť objavila v televíznej relácii Bez servítky, ktorú kedysi už aj vyhrala. Nie je to tak jej debut na televíznych obrazovkách, odkedy zmizla z očí verejnosti, a tak, ako v Nákupných maniačkach, aj tu vyvolala svojou úprimnosťou vlnu kontroverzie. Nebrala si totiž servítku pred ústa, keď hovorila o povolaní influencerov. Na to však zareagovala známa slovenská influencerka a ukázala jej svoju vlastnú medicínu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Povedala to naplno

Hneď na začiatku týždňa, ako je vidieť z ukážky, Nora vyjadrila nesympatie k jednej z jej tohtotýždňových súperiek a prekvapivo to bola mama Petrany, ktorá vyhrala Ružu pre nevestu. „Nebola mi veľmi sympatická. Som si pomyslela, že táto nič nenavarí,“ znel prvý Norin názor na Barboru.

A hoci tak ľudia mohli čakať, že ku konfliktu dôjde práve medzi týmito dvoma ženami, opak je pravdou. Norika si totiž vzala na mušku mladšiu súťažiacu, českú influencerku Nikol. A stačilo na to len to, aby sa jej opýtala, čím sa živí.

„Toto, keď mi niekto povie, že je influencer, tak mne chlpy na…“ nedokončila Nora, keďže ju Nikol prerušila tým, že dodala, že je aj vysokoškoláčka, čo Noru na chvíľu schladilo. Svoj názor však dokončila v zákulisí. Povedala: „Roztrhať ma ide z toho! Mne to je odporné. Mne to príde, ako keby povedal, že je príživník.“ A pokračuje: „Normálne si vymysleli povolanie. Nič nerobím, tak poviem, že som influencer.“

„Keď povieš influencerka, každý si bude myslieť, že si blbá. To všetci blbci robia,“ dodala nakoniec samotnej Nikol. Sama Nora sa pritom neraz objavila v spoločnosti influencerov a dokonca má aj skladbu s kontroverzným influencerom Slaytiiinou.

Jej slová jej nedarovala

Najnovšie články