Nevesta prekvapila svoju babičku tým, že si na svoju vlastnú svadbu oblieka jej svadobné šaty z roku 1962. Reakcia starej panej vás dojme k slzám

Monizz

Staré veci majú veľa do seba, a o to skôr, keď sa k nim viažu príbehy. Tento je o to výnimočnejší, že sa odohráva na pozadí vzťahov – muža a ženy, ale aj babky a vnučky. Obliecť si svadobné šaty po svojej babičke – tým sa nemôže pýšiť hociktorá z nás.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nevesta Jordyn sa rozhodla svoju starkú potešiť a na svoju svadbu si obliekla šaty, ktoré našla práve u nej v skrini. Zapadnuté prachom a trochu zažltnuté potrebovali len mierne opravy a dôkladné vyčistenie. S týmto všetkým sa Jordyn popasovala a prekvapenú starkú na vlastnej svadbe dojala k nevyjadriteľnému šťastiu.

Viac ako 50 rokov

Keď sa vydávala Jordynina starká, písal sa rok 1962. Jordyn sa vydala ako 23-ročná tento rok. Svadobné šaty babičky Penny mali teda rovných 55 rokov! Starká netušila, čo si pre ňu vnučka pripravila a o svadobných šatách sa vyjadrovala ako o prekvapení, ktoré predsa nemôže vidieť nielen ženích, ale ani ostatní členovia rodiny.

Fotografka, ktorá mladomanželský pár pred svadbou fotila, si vymyslela malý fígeľ a so súhlasom nevesty pozvala na fotenie aj jej starkú. Keď vnučku stará pani uvidela, nemohla uveriť vlastným očiam. „Prvý pohľad starej panej na Jordyn je nezabudnuteľný. Nevesta si šaty od babky zobrala tajne, stará pani nemala žiadnu predstavu o tom, ako bude Jordyn  vyzerať. Bolo to úžasné,“ hovorí fotografka Kortney.

„Emócie na tvári starej pani boli absolútne čitateľné. Bol to nádherný okamih a všetci naokolo mlčali. Boli tam aj rodičia, no vtedy bola stredobodom záujmu stará pani a jej reakcia. Jordyn sa veľmi tešila, že svoju starkú dojala k slzám šťastia.“

Všetkým okolo začali padať slzy. Pôvodne zamýšľala Jordyn ukázať sa starkej až v kostole, no potom si to rozmyslela. Uvedomila si, že reakciu by vlastne vôbec nevidela a tobôž by si ju nevychutnala. Táto svadba bola doslova svadbou snov. Nielen preto, že sa na nej všetko podarilo do posledného detailu, ale najmä pre radosť rodiny, ktorá nemala konca kraja. Jordyn s manželom neskôr povedali, že krajšiu svadbu si ani nemohli priať. „Neexistoval nikto a nič, čo by tejto svadbe neprialo,“ povedala šťastná nevesta.

Ako prekvapenie rozdýchala Jordynina starká, môžete vidieť aj na fotografiách. Vydávali ste sa aj vy v dedičných šatách alebo by ste si také niečo na seba nikdy nedali? S vašimi názormi a postrehmi sa s nami podeľte v komentároch.

Pozri aj: Ukázala začínajúce bruško. Novinári zachytili prvú fotografiu ostro sledovanej tehotnej vojvodkyne

zdroj: babskeveci.sk (M)