TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Sediacu ženu alebo lebku? Váš postreh je odrazom tejto silnej stránky vašej osobnosti

Banana

Obrázky, na ktoré sa môžeme dívať z viacerých uhlov a nájsť v nich stále niečo iné, sú ideálne na spoznávanie zákutí našej mysle a odhalenie našej povahy. Spôsob, akým sa na daný obrázok pozeráme a elementy, na ktoré sa naša pozornosť automaticky zameriava, sú odrazom nášho podvedomia. Hovoria o tom, aký typ človeka sme, k čomu inklinujeme a prezradí aj naše silné i slabé stránky. Vďaka nasledujúcemu obrázku sa dozviete viac o svojich silných stránkach.

Článok pokračuje pod videom ↓
labioguia.com

Pozrite sa na nasledujúci obrázok a určte, čo ste si na ňom všimli ako prvé. Príliš nad odpoveďou nerozmýšľajte, vaša reakcia má byť spontánna. Len tak sa najlepšie priblížite odhaleniu svojich silných stránok a povahových vlastností.

Sediaca žena

Ste veľmi premýšľavou osobou, ktorej silnou stránkou je schopnosť veci analyzovať. Analytické myslenie a správne hľadanie logických súvislostí z vás robí múdreho človeka, ktorého i okolie považuje za inteligentnú osobnosť. Radi sa učíte nové veci a spoznávate svet okolo seba. Spôsob, akým myslíte, je v rozpore s unáhlenými rozhodnutiami, ktoré zväčša nerobíte. Radšej si niečo viackrát premyslíte pred tým, ako to vyslovíte.

Nenechajte sa však ukrátiť o skvelý pocit, ktorý môžu získať len tí, ktorí sa neboja zariskovať. Nechajte sa občas uniesť a robte veci spontánne, neváhajte urobiť niečo šialené, po čom ste vždy túžili. Môžete tým získať tak veľa!

Ste cieľavedomá a veci chcete dotiahnuť do úspešného konca, čo z vás robí až perfekcionistu. Keď si niečo zaumienite, idete tvrdo za svojím cieľom a nenecháte sa odradiť. Ste lojálna osoba, ktorej môžu všetci dôverovať, keďže ľudí nezradíte. Lásku a pomoc, ktorú rozdávate, nemeriate a nerobíte dobré skutky len preto, aby vám ich ostatní vrátili. Radi sa o ostatných staráte nezištne a spôsobuje vám radosť, keď iných môžete obdariť.

Lebka v strede

Len pozornému oku neunikne obrovská lebka v strede obrázku, ktorá je výsledkom akéhosi optického klamu. Ste veselá a optimistická osoba, ktorá má kreatívne sklony a veľmi bujnú fantáziu. Vašou silnou stránkou je spôsob, akým sa viete vysporiadať so životnými prekážkami a nezdarmi. Jednoducho sa snažíte nebrať veci príliš vážne a svojím zmyslom pre humor a pozitívnym prístupom robíte svet krajším nie len sebe, ale i iným.

Často si uletíte vo svojich predstavách a vďaka fantázii si viete predstaviť neuveriteľné veci. vašou kreativitou viete nájsť odpovede a riešenia na všetky problémy. Občas sa však radi utiahnete do svojho známeho prostredia a trávite čas sama so sebou. Sú to chvíle, kedy jednoducho nemáte chuť čeliť realite.

Máte radi tvorivé aktivity, ktoré nepotrebujú fungovať v zabehnutých koľajach a dovoľujú popustiť uzdu vašej fantázie. Pravdepodobne sa venujete maľovaniu, veľa čítate alebo máte rada jogu či tanec. Milujete inšpiratívnych ľudí aj činnosti a láka vás tajomstvo a istý druh spirituality.

Aj keď môžete mať veľa známych, pretože život skutočne milujete, len veľmi málo z nich je vašimi dôvernými priateľmi, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Svoje vnútro odkryjete len úzkej skupine ľudí, ktorí vám za to stoja.

Malé lebky

Ak ste si najprv všimli malé lebky v miestnosti, ste nekonvenčná osoba, ktorá nerada kráča s davom. Na svet sa dívate cez optiku, ktorá je vám vlastná, no zároveň úplne odlišná od ľudí vo vašom okolí. Vyšliapaná cestička vás nebaví, radšej chcete objaviť nové veci. Aj problémy a úlohy riešite úplne iným spôsobom ako ostatní, často si všímate nepatrné detaily, keďže máte vynikajúci zmysel pre detail. Niekedy však kvôli tomu strácate zmysel pre realitu pretože sa príliš zahĺbite do detailov a maličkostí života. Občas sa musíte na život pozerať z vtáčej perspektívy.

Ste výborným členom každého tímu, ktorý je vzácny ako diamant. Dokážete prísť na všetky skryté problémy a chyby, ktoré iným unikajú. Baví vás stále niečo zdokonaľovať a vylepšovať.

Ostatní o vás môžu mať mylnú predstavu, že ste arogantná osoba. Vy ste však len úprimný človek, ktorý radšej ihneď povie, čo si myslí. Pretvárku a faloš skutočne nenávidíte a byť k niekomu neúprimný vás skutočne vyčerpáva.

Tí, ktorí vás poznajú, vedia, že ste veľmi dobrý človek. Milujúca matka i manželka, ktorá je nesmierne citlivá a starostlivá. Váš partner je šťastným človekom, pretože ste verná. Rovnako si to u vás cenia i vaši priatelia.

Pozri aj: Aké číslo chýba na obrázku? 4 rýchle testy, ktoré dokážu vyriešiť len skutočne pozorní ľudia. Dokážete to aj vy?

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), labioguia.com