Brad Pitt a Angelina Jolie sú stále uprostred rozvodu. Hollywoodsky herec sa odhodlal k radikálnemu kroku

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta ešte stále prebieha, no zdá sa, že svetoznámy herec, ktorý tento rok oslávi 60 rokov, už podniká ďalšie kroky, aby väzby medzi nimi pretrhol. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, Brad Pitt predáva svoj rozľahlý pozemok, kde spolu s Angelinou vychovávali ich šesť detí. Brad Pitt nehnuteľnosť v Los Angeles vlastní takmer 30 rokov a zdá sa, že ho chce predať za približne 40 miliónov dolárov.

Foto: profimedia

Nehnuteľnosť vlastnil takmer 30 rokov

Brad Pitt dom kúpil v roku 1994 od Cassandry Peterson za 1,7 milióna dolárov. Odvtedy kúpil viacero pozemkov a mnohé doplnil o bazén, tenisový kurt či klzisko. Podľa zdroja hľadá Brad niečo menšie v oblasti LA. Oficiálne sú slobodní od roku 2019, no v USA prebieha rozvod trochu inak a komplikovanejšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa keeperfacts (@keeperfact)

Sústredí sa na novú priateľku

Teraz sa Brad Pitt sústredí na svoju novú priateľku, návrhárku šperkov Ines de Ramon. Dokonca spolu mali oslavovať aj nový rok a podľa zdrojov spolu veľmi radi trávia čas. Ďalší zdroj dodal, že Brad nemá oči pre nikoho iného a je veľmi šťastný. Svoj vzťah potvrdili už v novembri minulého roka.

Ines sa s Bradom dokonca objavila aj na premiére filmu Babylon v decembri, pričom zdroj povedal, že keby to medzi nimi nebolo vážne, určite by spolu na premiéru nešli.