Išla do obchodu, no skončila znásilnená. Žena nakoniec prekabátila svojho únoscu a vďaka svojej odvahe prežila

Monizz

Neuveriteľný príbeh z americkej Atlanty inšpiroval mnohých ľudí k tomu, aby sa viac zaujímali o svoje okolie. Priamo na parkovisku pred obchodným centrom, ktoré je kompletne monitorované bezpečnostnými kamerami, došlo k únosu mladého dievčaťa a jeho následnému znásilneniu.

Gepostet von Jaila Symone Gladden am Dienstag, 10. Oktober 2017

Jaila Gladdenová vychádzala z obchodu s čajmi a išla smerom k svojmu autu, keď ju oslovil mladík v krikľavo zelenom tričku a spýtal sa jej, či náhodou nemá zapaľovač. Odpovedala, že nie a ďalej pokračovala v chôdzi k svojmu vozidlu. Cítila však, že muž ide za ňou, preto zrýchlila krok. Keď konečne dorazila k autu, muž ju pritlačil o dvere a s nožom v ruke jej prikázal aby nastúpila na sedadlo spolujazdca.

Horor v priamom prenose

Muž sa jej spýtal, či vie, kadiaľ sa dostane priamo do Atlanty,  keďže obchodný dom bol kdesi na periférii. Cudzinec ju zavliekol na neznáme miesto, kde ju počas noci znásilnil hneď niekoľkokrát. K záchrane jej pomohla len duchaprítomná reakcia, kedy v krátkom čase využila mobil aby zavolala na políciu. Jaila Gladdenová zdieľala svoj príbeh aj preto,  že ju rozzúrilo, ako si polícia nemohla všimnúť na kamerových záznamoch únos v priamom prenose a rovno pod nosom! Keby si muži zákona plnili svoju prácu svedomitejšie, nemuselo dôjsť k tomu, že by bolo mladé a krásne dievča zneuctené a nemuselo utrpieť ani ujmu na duši.

Gepostet von Jaila Symone Gladden am Samstag, 18. Juni 2016

Jailu napokon našli, no príliš neskoro. K niekoľkonásobnému znásilneniu už došlo a dievča pri príchode polície len bezbranne sedelo na posteli. Kompetentné úrady obvinili Timothyho Wilsona z krádeže motorového vozidla, z únosu osoby, znásilnenia a navyše aj z útoku na policajného dôstojníka, ktorý sa ho snažil spacifikovať po príchode na miesto činu.

Z výpovede vyplynulo, že únosca Jailu znásilnil hneď niekoľkokrát ešte počas cesty na neznáme miesto. Urobil tak priamo na parkovisku kostola cestou v aute, kedy si dal krátku pauzu a brániace sa dievča znova zneužil. Keď sa odbavil, pokračovali v jazde. Jaile sa priznal s tým, že potrebuje peniaze a chce vykradnúť čerpaciu stanicu. Následne po tom plánoval utiecť do štátu Michigan.

Keď sa únosca dostavil na čerpačku, ktorú chcel vylúpiť, Jaila vedela, že bez pomoci sa mu to nepodarí. Vyhovorila sa na to, že jej je zle a tak išiel mladík sám. „Nespúšťal ma z očí. Keď konečne vošiel a začal mieriť na predavačky, napísala som, kde sa nachádzam a kam zrejme mierime svojmu priateľovi. Bola to najdôležitejšia vec, akú som mohla urobiť,“ povedala neskôr pre médiá Jaila.

Gepostet von Jaila Symone Gladden am Freitag, 26. Juni 2015

Jailin priateľ Tamir Bryant už spal, keď mu pípla textová správa. Po tomto incidentne Jailu aj s únoscom našli. Nič z toho sa však nemuselo stať, keby sa polícia a SBS služba dívali na kamery a plnili si svoje pracovné povinnosti.

Čo si myslíte o zásahu polície? Ako sa mohlo stať, že si pracovníci SBS služby nič nevšimli a to napriek tomu, že bol únos zachytený na kamerách?

Pozri aj: Dietológ šokuje: „Nebudete veriť, čo nájdu v žalúdku človeka, ktorý je po smrti! Nestrávenú kávu s mliekom.“

zdroj: babskeveci.sk (M), boredpanda.com

0
Komentovať