Zábavný psychologický test: Vyberte si jeden strom a zistite viac o tom, ako dokážete milovať toho druhého

Mary

Každý človek je jedinečný, každý máme osobitý charakter, pocity, myšlienky ale aj prejavy emócií. Všetky črty nášho charakteru sa odzrkadľujú aj na vzťahoch. Ak chcete vedieť ako dokážete prežívať zamilovanosť, urobte si tento jednoduchý test. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Táto jediná otázka vám odhalí akým ste partnerom. Vyberte si jeden zo stromov, ktoré vidíte na obrázku. Podľa čísla si potom prečítajte charakteristiku, ktorá je priradená k jednotlivým číslam stromov.

strom 1
adme.ru

Ak už máte vybratý strom, ktorý sa vám zapáčil najviac, prečítajte si vašu charakterstiku.

strom 2
adme.ru

Pokiaľ ste si vybrali strom s číslom jedna, vypovedá o vás toto. Ste veľmi emotívny typ človeka, ktorý dokáže ľahko vzplanúť, ale aj sa rovnako ľahko ukľudniť. Vo vzťahu ste skôr ten, ktorý sa snaží prilákať pozornosť na seba. Vzťahy sú nie vždy ľahké, pretože sa v nich vyskytuje veľa hádok. Nie je to však na škodu, s partnerom tak vnímate jeden druhého intenzívnejšie, posilňujete svoju jednotu, ale vždy nájdete cestu k vhodnému kompromisu.

strom 3
adme.ru

Strom s číslom dva o vás vypovedá. že ste človek, ktorý v živote potrebuje mať poriadok, presnosť a harmóniu. Riadite sa prísnymi pravidlami, ktoré vás neustále sprevádzajú. Vo vzťahu s milovaným človekom ste na vrchole, pretože potrebujete mať nad vecami kontrolu. Ak je však váš partner rovnaký ako vy, beriete to ako rovnocenné partnerstvo, ktoré vás napĺňa a robí šťastnou.

strom 4
adme.ru

Pri výbere stromu s číslom tri sa o sebe dozviete tieto veci. Ste nežný a jemný človek, ktorý zbožňuje romantiku. Sústredíte sa hlavne na seba, ale radi si vypočujte aj názory ostatných. Vždy sa snažíte vyhýbať hádkam a ostrým rozhovorom, usilujete sa o nájdenie kompromisu. Ste plný lásky a energie, ktorá potláča všetky negatívne emócie. Vo vzťahu je táto vlastnosť veľkým prínosom pre vás aj pre vášho partnera.

strom 5
adme.ru

Podľa stromu číslo štyri ste múdry húževnatý človek, ktorý ignoruje názory ostatných ľudí a sústredí sa iba na svoje sny a plány. Vo vzťahu sa teda snažíte vytvoriť plán pre perfektnú budúcnosť a po kúskoch ho začínate realizovať. Pri výbere partnera si hľadáte temperamentného človeka so silnou osobnosťou, ktorý vás bude podporovať pri všetkých významných rozhodnutiach.

strom 6
adme.ru

Ak ste si vybrali posledný strom s číslom päť, obohacuje vás veľmi silná a energická osobnosť. Navonok síce pôsobíte chladne, ale v srdci ste nežný romantik. Vo vzťahoch často prevezmete iniciatívu, pretože nechcete, aby k vám zavítal stereotyp. Spoliehate sa na rozum a vytrvalosť. V okolí vašej rodiny ste považovaný za kreatívneho a spoľahlivého človeka.

Tento test je veľmi jednoduchý a rýchly, dozviete sa však o sebe veci, ktoré ste možno nevedeli. Dajte nám vedieť, ako sa vám táto charakteristika páčila.

Pozri tiež: Tento psychologický test vašej osobnosti vám na základe 4 otázok prezradí, akí naozaj ste

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), adme.ru

Najnovšie články