Slepé dievčatko so zlatom v hrdle, ktoré navyše nevie po anglicky. Zaspievala pieseň od Whitney Houston a celý svet zrazu onemel

Gabriela Kinčoková

Na svete je mnoho talentovaných ľudí. Niekto vyniká v tanci niekto v speve, iný možno v športe. Je však málo takých, ktorým život hodil pod nohy polená a napriek tomu dokázali vstať a ukázať svetu, že v niektorých bežných činnostiach dokonca vynikajú viac, ako ostatní, v tomto prípade zdraví ľudia.

Máme pre vás príbeh o úžasnej Elsie z Filipín, ktorá je dôkazom toho, že sny si môžete plniť za každých okolností. Elsie, ktorá pochádza z malej rybárskej dedinky na Filipínach je odmalička slepá. Nikdy nechodila do školy a to je aj dôvod, prečo sa nenaučila písať a neovláda ani cudzí jazyk. To, čo je ale pán Boh nadelil, je naozaj prenádherný hlas.

Piesne sa učí tak, že opakuje slová, ktoré počuje. Jej video, na ktorom spieva pesničku „I will always love you“ od Whitney Houston má niekoľko tisíc zhliadnutí na sociálnych sieťach a stalo sa doslova senzáciou. Jej výkon chytí za srdce aj toho najtvrdšieho človeka.

Tento sa v mnohom podobá na život Julie Mirizy Ceja z Mexika, ktorá je slepá, trpí autizmom a má tiež nervovú poruchu. Takýto ľudia majú veľký problém vystupovať na verejnosti, no do hudby vkladajú neskutočné množstvo emócií. Pozrite si video dokonale podanej pesničky od Elsie. Zimomriavky budete mať po celom tele.

Pozri aj: AKTUÁLNE: Leoš Mareš je hrdina. Takto sa zachoval, keď bol svedkom dopravnej nehody, no príbeh má nečakaný koniec

Gabriela, ladbible

0
Komentovať