AKTUÁLNE: Leoš Mareš je hrdina. Takto sa zachoval, keď bol svedkom dopravnej nehody, no príbeh má nečakaný koniec

Lucia Mužlová

Jeho One Man Show sledujú milióny ľudí a tým ovplyvňuje aj verejnú mienku. V najnovšej časti rozoberá svoj prank, ktorý realizoval na Leošovi Marešovi. Ten sa stavil, že bude jazdiť iba na trabante, a ten kto ho prichytí v inom aute, dostane od neho Ferrari za 8 miliónov českých korún. A nebol by to Kazma, ak by sa toho nechytil. 

Kazma sa preto rozhodol, že nafinguje dopravnú nehodu a tým donúti Leoša Mareša, aby nastúpil do iného auta a ním prešiel aspoň niekoľko metrov. Keď sa kauza prevalila, na Kazmu sa spustila vlna kritiky za nevhodný prank, že fingovať dopravnú nehodu sa proste nerobí a že sa chce na úkor známeho moderátora obohatiť. No nebol by to Kazma, keby za tým všetkým nebola hlbšia myšlienka a snaha zviditeľniť dobrú vec.

V najnovšom videu uverejnenom na serveri stream.cz si môžete pozrieť, ako celý prank prebiehal a ako Leoša Mareša dostali. Ďalej uvidíte aj to, ako moderátor riešil situáciu s tým, že teraz musí dať Kazmovi drahé Ferrari, ale hlavne sa dozviete pravý dôvod, prečo vlastne celé video vzniklo a aké nesie posolstvo.

Aj keď sa niektorí ľudia či médiá vyjadrujú, že táto Kazmova šou bola oproti iným slabá, my si to nemyslíme a páči sa nám myšlienka, ktorá má ovplyvniť verejnú mienku. A aby sa číslo 1/10 zmenilo, v ideálnom prípade na 10/10. Veď o to práve ide.

Viac sa dozviete vo videu

Najnovšie články