Pracovala pre princa Harryho a Meghan Markle, teraz sa rozhodla prehovoriť. Slová, ktoré mnohých ľudí prekvapia

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (sussexroyal)

V rôznych zahraničných médiách sa pravidelne objavujú články o údajnom nevhodnom správaní Meghan Markle k svojim zamestnancom, ale aj k okoliu.

Nikto z nás sa pravdepodobne nedozvie, ako to naozaj je, objavuje sa aj množstvo ďalších skúseností od ďalších zamestnancov, ktorí o pracovaní s Harrym a Meghan hovoria len v dobrom. Ako uvádza portál People, to je aj prípad Catherine St-Laurent, ktorá pracovala aj pre Nadáciu Billa a Melindy Gates predtým, ako začala riadiť Nadáciu Archewell začiatkom roka 2020.

Mala s nimi len pozitívnu skúsenosť

Povedala, že Meghan a Harry majú veľký vplyv a práca s nimi bol neuveriteľný zážitok. „Sú to úžasne kreatívni a talentovaní lídri. Som vďačná, že som mala príležitosť s nimi pracovať, pretože čas, ktorý som s nimi strávila, bol naplňujúci. Myslím, že majú potenciál byť veľmi vplyvnými vodcami vo svojej oblasti. Teším sa, že aj naďalej budem ich súčasťou,“ povedala.

Britský denník The Times v marcovej správe uviedol, že Meghan čelila sťažnosti kvôli šikane, ktorú podala jedna z jej blízkych poradkýň počas jej pôsobenia v kráľovskej rodine, čo oni sami dôrazne vyvrátili. Historik Robert Lacey vo svojej knihe uviedol, že napätie medzi Harrym a Williamom sa začalo stupňovať v októbri 2018, kedy začali prvé obvinenia zo šikany.

Zdá sa však, že skúsenosti so spoluprácou s Meghan sa rôznia a ako to je naozaj, vedia len samotní zamestnanci a členovia kráľovskej rodiny. Isté je, že obaja, princ Harry a Meghan Markle sa snažia robiť službu komunite a urobiť všetko preto, aby svetu ukázali, že sa venujú charitatívnej činnosti.

2
Komentovať