Nevesta sa sťažovala na to, ako vyzerajú jej svadobné šaty. Kvôli odpovedi obchodu sa z nej smeje celý internet

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Každá nevesta sníva o tom, že bude v deň svadby vyzerať nádherne a že bude všetko úplne perfektné. Nie je teda väčšej zlosti, ako keď svadobné šaty vyzerajú inak, ako by ste si predstavovali.

Článok pokračuje pod videom ↓

To bol aj prípad budúcej nevesty Deux Aubrey, ktorá bola neuveriteľne nahnevaná, keď si obliekla svoje svadobné šaty a vôbec neboli ako na obrázku. Urobila však jednu chybu. Neuvedomila si, že si ich dala naopak. Ako uvádza portál Bored Panda, nevesta si zo seba urobila poriadnu srandu, keď svoju chybu zverejnila aj na Facebooku. Tam prezradila, že to bola naozaj len náhoda, pretože nie je taká kreatívna, aby dokázala vymyslieť niečo takéto.

Uverejnil používateľ Deux Aubrey Streda 4. novembra 2020

Uverejnil používateľ Deux Aubrey Streda 4. novembra 2020

 

Smiech na vlastnej chybe

Deux povedala, že bola nevyspatá a musela pracovať posledný týždeň 16 až 24-hodinové zmeny. Keď si teda na seba šaty dala, bola skutočne sklamaná. Keď konečne šaty prišli, Aubrey bola vo všeobecnosti nahnevaná, že kvôli koronavírusu nemôže mať takú svadbu, akú by si predstavovala. Aby toho nebolo málo, napísala aj email danému obchodu. Práve oni jej odpísali, že si šaty obliekla nesprávne, pretože ich posielajú otočené naruby, aby sa nepoškodili.

Uverejnil používateľ Deux Aubrey Streda 4. novembra 2020

 

Keďže chcela, aby sa pobavili aj ostatní ľudia, zverejnila fotografiu v šatách, ako si ich pôvodne obliekla. Aj takto si môžu ľudia zo seba uťahovať, no nie?