5-ročný chlapec zomrel po tom, čo ho mama nechala v aute niekoľko hodín. Neuveríte, čo robila

Kristína Hagarová

Foto: pikist

Dráma, akú nechce zažiť žiadny rodič. Len 5-ročný chlapec zomrel po tom, čo ho jeho matka nechala niekoľko hodín v aute, keď sa pripravovala narodeninovú oslavu jeho staršej sestry.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, hlavný zástupca úradu šerifa Thomas M. Gilliland potvrdil, že matka z Texasu nechala svojho 5-ročného syna v aute niekoľko hodín, keď sa pripravovala na narodeninovú oslavu svojej staršej dcéry, čo malo za následok jeho smrť. Dieťa bolo vyhlásená za mŕtve po príchode záchrannej zdravotnej služby.

Matka na neho zabudla

Matka podľa všetkého môže čeliť obvineniu. Prípad je však stále aktívny a vyšetrovatelia sa ním zaoberajú, preto nie sú známe mená. Podľa správ pred svojou smrťou išiel 5-ročný chlapec so svojou matkou do obchodu, aby jej pomohol s prípravami na oslavu svojej 8-ročnej sestry. Keď sa vrátili do svojho domu, matka a jej dcéra vystúpili z auta, ale chlapec zostal pripútaný na sedadle v aute niekoľko hodín, kým si rodina uvedomila, že nie je vnútri.

Matka sa snažila dať veci dokopy, pripravovali oslavu a trvalo im, kým si všimli, že dieťa nie je v dome. Ako mnohí upozorňujú s príchodom horúcich letných dní, deti čelia vysokému riziku, pretože v aute môže stúpnuť teplota do nebezpečnej výšky, ktorá môže byť pre nich fatálna.

Najnovšie články