Ukázala, ako naozaj vyzerá jej telo po štyroch pôrodoch. Modelka Chrissy Teigen zverejnila fotky v bikinách a ženy jej tlieskajú

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (chrissyteigen)

Svetoznáma 38-ročná modelka Chrissy Teigen sa rozhodla zverejniť niekoľko fotografií z rodinnej dovolenky. Mnohým ľuďom pritom neuniklo, že ukázala svoje reálne telo po štyroch pôrodoch a vyvolala tým úžasné reakcie.

Ako informuje portál Brightside, mamičky z celého sveta chvália Chrissy za to, že celému svetu predviedla, ako vyzerá reálne telo matky po štyroch pôrodoch. Ošiaľ vyvolali zábery z dovolenky v Thajsku, ktoré zverejnila na svojich sociálnych sieťach. Na fotografiách drží na rukách svoje najmladšie dieťa, syna Wrena. Má na sebe len jednoduché čierne plavky a tvár bez akéhokoľvek mejkapu.

Ukázala, ako reálne vyzerá jej telo

Mnohé ženy zaujalo hlavne jej brucho, na ktorom sú viditeľné popôrodné znaky, ako je napríklad natiahnutá koža. V dobe, kedy sa väčšina bežných žien aj známych osobností snaží svoje nedokonalosti skryť, je skvelé vidieť skutočnú realitu ženského tela po pôrodoch. Tehotenstvo a pôrod sú faktory, ktoré najviac zasahujú do toho, ako sa telo ženy zmení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený chrissy teigen (@chrissyteigen)

Napriek tomu, že množstvo fanúšikov vyjadrilo pod zábermi obdiv, našlo sa aj množstvo takých, ktorí nesúhlasili. „Predstavte si, že zverejníte svoje fotky z dovolenky, a potom všetci ľudia začnú komentovať vaše telo. Ďakujem, že si ukázala, ako vyzerá NORMÁLNE telo. Vážne máte toto za potreby?“ napísal jeden komentujúci. Väčšina sa však zhodla na tom, že je nevyhnutné ukazovať realitu ženského tela a upozorňovať na to, že nedokonalosti sú normálne.

O jedno bábätko prišli

Najnovšie články