Po 7 rokoch prepustili z väzenia exmanžela známej Slovenky. Dojímavé prvé stretnutie otca so synom zachytila na video

Dana Kleinová

Foto: Instagram (official_silviakucherenko)

Známa Slovenka sa podelila o dojímavý rodinný moment a mnohých ľudí tým priviedla k slzám. Otec sa po siedmich rokoch opäť stretol so synom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Noviny.sk, podnikateľ a exmanžel Silvie Kucherenko je po siedmich rokoch na slobode. Sergej Kucherenko sedel vo väzení za ekonomickú trestnú činnosť, no svoj trest si už odsedel a dočkal sa vytúženého stretnutia so synom. Celý dojímavý moment pritom Silvia zachytila na video, o ktoré sa neskôr podelila aj na sociálnej sieti.

Srdcervúce stretnutie

Sergejove prvé kroky z väzenia mierili domov k svojej exmanželke a synovi, ktorého po rokoch mohol znova vziať do náruče. Ako Silvia priznala na sociálnej sieti, syn Alexander o otcovej návšteve vôbec nevedel a video tak zachytilo jeho úprimné prekvapenie. „Sergej netušil, kde má Alexander izbu (prvýkrát bol v dome) a Alexander netušil, že Sergej príde…“ vysvetlila Silvia.

Ich stretnutie bolo viac než emotívne a rozcítilo mnohých Slovákov. Viacerí si navyše všimli, že Sergej stále nosí obrúčku, hoci so Silviou už nie sú svoji, čo len potvrdzuje, že sú stále rodinou aj po tom všetkom, čo sa udialo.

„Veľmi to prajem práve tomuto skvelému chlapcovi , aby si užíval aj prítomnosť tatina,“ znel jeden z dojatých komentárov.

„Každé dieťa potrebuje aj otca. Nádherný moment,“ napísala ďalšia komentujúca.

„Už som si to pustila asi 5x a stále mám slzy v očiach, konečne si otec môže objať svojho skvelého syna,“ pridala sa tretia.

„Plačem od dojatia,“ píše štvrtá.

Najnovšie články