Tehotná mamička nikdy nevidela rodičov svojho muža. To, čo sa stalo, keď si všimli túto vec na bločku, dojalo tisíce ludí

Michaela

Každá z nás, ktorá je už mamičkou, vie, aký je to úžasný pocit a zvlášť po prvýkrát. Taryn a Ben, mladý pár z Texasu, sa na svoje prvé dieťatko tešili ešte viac po tom, ako zistili, že to bude vysnívaný chlapec. Obaja majú dobrodružnú dušu a tvrdo pracujú. Nešťastné na celej situácii bolo to, že zatiaľ čo Taryna rodina žije blízko, Benova rodina pochádza z Írska.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ben nemal doposiaľ nikdy možnosť vziať Taryn do svojho rodného Írska a predstaviť ju aj so synom svojej rodine, hoci po tom obaja túžili, zvlášť teraz, ako sa rozšírili o jedného člena.

tehotna mamicka (4)
littlethings.com

Keďže sa ale zázraky stále dejú… Ben pracuje v reštaurácii a z práce prišiel s blokom, ktorý ich vskutku šokoval. Suma v kolonke tringeltov bola akási privysoká, pričom zákazník mal zaplatiť celkovo $122,87.

tehotna mamicka (3)
littlethings.com

Taryn sa zamilovala do Bena, ktorý je známy tým, že domov rád nosí milé prekvapenia. O tom, že spolu čakajú dieťa, sa dozvedeli v júli minulého roku. Správa samozrejme nepotešila len ich, ale aj budúcich starých rodičov z oboch strán. Meno, ktoré pre syna naplánovali, Killian, je dokonca írskeho pôvodu, no cestu za Benovými rodičmi do Írska si jednoducho nemohli dovoliť, až pokiaľ neprišiel Ben domov s ozajstným prekvapením.

tehotna mamicka (2)
littlethings.com

V práci nadviazal Ben priateľský rozhovor s cudzincom, pričom sa mu zdôveril so svojimi starosťami. Ostal však ohromený, keď si všimol ručne napísanú poznámku od neznámeho dobrosrdečného človeka so slovami: „Dúfam, že Ťa toto dostane späť do Írska,“ pričom bola v kolonke s tringeltmi suma $750.

tehotna mamicka (5)
littlethings.com

Taryn sa s fotkou bločku podelil na sociálnej sieti, ktorá sa okamžite začala šíriť. Vďaka láskavosti cudzieho človeka, ktorá je dnes pomerne vzácna, sa mladý šťastný pár bude môcť dostať do Írska. Krásny príbeh, však?

Pozri aj: Vzala ihlu, niť a korále. To, čo z toho vzniklo, nám vyrazilo dych

zdroj: babskeveci.sk (Michaela), littlethings.com