William a Kate si poriadne zavarili a nahnevali kráľovnú Alžbetu. Porušili jeden z jej príkazov

Kristína Hagarová

Foto: TASR AP, Profimedia

Aj keď sa možno zdá, že William a Kate sú miláčikmi kráľovnej Alžbety, aj oni urobia krok vedľa, ktorým ju dokážu nahnevať. Najnovšie ju podľa správ poriadne podráždili, pretože sa vzopreli jej príkazom.

Ako uvádza portál NewsFounded, podľa zdrojov sa kráľovná Alžbeta na Williama a Kate hnevá, pretože porušili jeden z najdôležitejších protokolov. Nedávno spolu so svojimi tri deťmi dovolenkovali v Anmer Hall, jednom z ich najobľúbenejších miest na trávenie leta. Celá rodina cestovala zo svojho sídla v Kensingtone helikoptérou.

Foto: profimedia

Porušili dôležitý protokol

Podľa kráľovského experta Neila Seana kráľovná vyslovene Williamovi povedala, že má zakázané cestovať s celou svojou rodinou. To, že následníci trónu nemajú nikdy cestovať spolu je pravidlo, ktoré je vytvorené na ochranu pred prípadnou katastrofou, kedy musí byť kráľovská koruna a jej dedič ochránený.

Foto: Instagram (the.british.royal.family)

Pôjdu na koberček?

„Vyzerá to tak, že princ William a Kate neposlúchli príkaz kráľovnej,“ poznamenal. Skutočnosť, že princ William zobral vrtuľník na cestu s Kate, Georgom, Charlotte a Louisom poriadne nahnevala kráľovnú, o to viac, že mu to pripomínala. „Kráľovná bola veľmi znepokojená. Je to kráľovský protokol cestovania, ktorý sa zjavne týka hlavne bezpečnostných dôvodov.“

Foto: profimedia

Napriek nevôli kráľovnej Alžbety to nie je prvýkrát, čo vojvoda a vojvodkyňa porušili protokol. Podľa správ sa teda zdá, že kráľovná sa bude s Willimom a Kate vážne rozprávať, a to hneď, ako sa vrátia z cesty.

2
Komentovať