Fotografka urobila zaujímavý experiment: Ľudí, ktorí sa nikdy predtým nevideli zachytila pri prvom rande aj bozku

Kristína Hagarová

Foto: Facebook McCaffry Photography LLC

Rande na slepo sa zvyčajne spája s rôznymi nepríjemnými situáciami. Prinajlepšom len neviete, čo máte povedať a cítite sa trochu trápne, prinajhoršom je to totálna katastrofa.

Článok pokračuje pod videom ↓

Všetko môže dopadnúť veľmi zle, ak však máte po boku šikovnú fotografku, môže sa stať, že zažijete niečo, o čom sa vám ani nesnívalo. Aj to je prípad, o ktorom informoval portál Insider. Fotografka Lindsey McCaffry sa rozhodla, že sa zúčastní rande na slepo, ktoré zorganizoval jeden pár a zachytí každý moment, ktorý medzi nimi prebehne.

Prekvapenia a bozky

Toto rande zahrňovalo prekvapenia, vodopády, ale aj bozky. Prvé rande Josie Jones a Damona Coea vyšlo tak dobre, že už stihli ísť aj na druhé. Hneď na mieste medzi nimi prebehla okamžitá chémia. Fotografka vybrala Josie, ktorá posledných 18 mesiacov pomáhala svojej matke, ktorá bojovala s rakivinou. „Bol to naozaj ťažký rok. Vždy niekomu pomáham a milujem to, ale občas proste potrebuješ trochu času pre seba,“ povedala.

Nečakali, že ich vyberú

„Vždy som si chcel niečo také vyskúšať. Tak som vyplnil žiadosť. Neveril som, že sa dostanem do výberu,“ povedal Damon. O niekoľko dní však dostal mail. Bol veľmi nadšený. Fotografka do žiadosti zahrnula aj dotazník, ktorý je bežný napríklad aj pri zoznamkách. Pýtali sa na deti, vek, výšku, rodinný stav, hudobný vkus, ale aj na to, ako by podľa nich vyzerala super sobotná noc. „Boli to jednoduché otázky, ale podarilo sa nám získať dosť veľa informácií,“ povedala.

Služby stylistu

Rozhodli sa taktiež, že využijú služby stylistu, ktorý ponúkol, že to urobí zadarmo. Josie chcela vyzerať roztomilo a sebavedome, jednoducho, aby sa cítila dobre. Fotografka potom obom zaviazala oči, aby sa uistila, že sa skutočne navzájom neuvidia. „Moja prvá myšlienka bola len, no páni. Bola veľmi pekná, mala krásny úsmev a ohromné oči. A vyzerala veľmi šťastne,“ povedal Damon.

Prirodzené a milé

„Pomyslela som si len, panebože, ten je vysoký. Bol tak pekný a ja som bola taká nadšená a nervózna,“ povedala Josie. Fotografka chcela, aby bolo fotenie čo najviac prirodzené a aby to bolo len o ich reakciách, no nemusela sa ničoho obávať. Ich chémia zafungovala priam dokonale a vznikli z toho neuveriteľné zábery. Povedala len, že je to splnený sen každého fotografa a jednou z jej najobľúbenejších záberov je prvý bozk. Je tiež neuveriteľné, že si niektorí ľudia sadnú hneď od prvého pohľadu.

Najnovšie články