Po tom, čo David Beckham zverejnil túto fotografiu sa na internete strhla vlna kritiky. Ľudia mu vyčítajú, že bozkáva svoje deti na ústa!

katka

Viete si predstaviť, že by sa z vás stala zo dňa na deň celebrita? Všetka tá sláva a peniaze sú veľkým lákadlom takmer pre každého z nás. No zamysleli ste sa niekedy aj nad druhou a oveľa temnejšou stránkou mince? Dokázali by ste žiť s tým pocitom, že všetky vaše činy, vaše rozhodnutia, doslova celý váš život prepierajú na verejnosti ľudia, ktorí o vás v skutočnosti nevedia vôbec nič?

Článok pokračuje pod videom ↓

David a Victoria Beckham o to vedia svoje. Sú jednou z najsledovanejších dvojíc Hollywoodu a to určite nie je nič príjemné. Pre novinárov sú doslova zlatá baňa. Nedávno sa na internete objavila fotka Davida ako s láskou bozkáva svoju dcéru Harper na ústa. Bulvár sa tejto fotky chytil zubami nechtami a na internete sa rozprúdila vášnivá debata medzi dvomi skupinami ľudí. Jedna považuje fotografiu za milú a Davida za citlivého otca, no druhý tábor ho označuje za úchylného a obviňuje ho z obťažovania vlastnej dcéry. Čo si o tom myslíte vy? Toto sú niektoré z komentárov, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach pod fotkou obľúbeného futbalistu.

„Prečo to robí, nepotrebujeme sa na to pozerať!“

„Aby som bol úprimný, bozkávať svoju dcéru na pery je trochu divné…“

„Snažím sa ľudí nesúdiť, ale myslím, že bozkávať vlastnú dcéru v takom veku na ústa je prinajmenšom divné.“

David ani Victoria sa k negatívnym reakciám fanúšikov zatiaľ nevyjadrili, no vo všeobecnosti sa prezentujú ako milujúci rodičia, pre ktorých sú deti na prvom mieste a odkazujú iným rodičom, aby svojim deťom dávali toľko lásky, koľko je v ich silách a venovali im všetok možný čas. My si taktiež nemyslíme, že je na týchto fotkách niečo zlé. Veď sa pozrite sami.

View this post on Instagram

Kiss for Daddy ❤️

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

View this post on Instagram

Easter Friday gets better 😍

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

View this post on Instagram

Nap time 😴😴😴😴❤️

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Pozri aj: Táto žena mala sex so svojim mužom počas toho, ako dojčila svoje dieťa. Tvrdí, že je to úplne normálne!

zdroj: babskeveci.sk, (Katka), mirror.co.uk