24-ročná víťazka Talentmanie bojuje s rakovinou: Na sociálnych sieťach zverejnila silnú fotku po operácii

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Patricia Janečková-oficiální profil)

Operná speváčka Patricia Janečková, ktorej sa v roku 2010 podarilo vyhrať šou Talentmania, bojuje s rakovinou. Smutnú správu oznámila na sociálnych sieťach ešte vo februári tohto roka.

Článok pokračuje pod videom ↓

24-ročná speváčka v roku 2010 mnohých ľudí odrovnala svojim nádherným hlasom. Na svojom Facebooku oznámila, že bojuje s rakovinou prsníka. Kvôli tomu zrušila koncerty a predstavenia, ktoré mala v roku 2022 naplánované. Patricia však svojim fanúšikom sľúbila, že sa spevu nevzdá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricia Janečková (@patricia_janeckova)

Zrušila koncerty, no boj nevzdáva

„Drazí přátelé, tento rok měl být plný krásných koncertů a divadelních představení. Všechno je jinak. Před pár dny jsem od lékařů zjistila, ze mě čeká velký boj. Rakovina byla, je a bude mezi námi a i když jsem si vždy myslela, ze mládí rovná se zdraví, není tomu tak. Výsledky biopsie prokázaly zhoubný nádor prsu.

S těžkým srdcem musím na čas opustit jeviště a zrušit všechny koncerty, abych mohla naplno bojovat a léčit se. To ale neznamená, ze přestanu zpívat! Hned jakmile budu mít sílu, budu pro vás zpívat a nahrávat. Mě jen tak něco nedostane! Život jde dál a já věřím, ze tento boj s pomoci lékařů vyhraju a zase se vrátím v plné síle. Všem přeji hodně zdraví, mějte se rádi a hlavně nezapomeňte a dbejte na prevenci!“ napísala vtedy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricia Janečková (@patricia_janeckova)

Absolvovala ťažkú operáciu

Aj keď na sociálnych sieťach napísala, že mala predtým problém pridať fotografiu, kde je bez vlasov, teraz už vie, že to musí urobiť a aj, že sa nemá za čo hanbiť. Najnovšie však pridala na Instagram naozaj silnú fotografiu, na ktorej je po operácii. Podstúpila mastektómiu, čo je zákrok, pri ktorom sa odstraňuje celá mliečna žľaza až na výnimky aj s prsným dvorcom a bradavkou. Na operáciu čakala polroka a dovtedy absolvovala už viac ako 14 chemoterapií.